IVANA TRBOJEVIĆ KAO ANDREA PIRLO

Komentari(2) | Autor:Dragan2015-04-03 09:31 Poslednja izmena:2015-04-03 09:31
Kadetska selekcija ŽFK Vojvodina, savladala je u prijateljskoj međunarodnoj utakmici, reprezentaciju nemačke pokrajine Baden-Wurttenberg, rezultatom 2 : 1. Mlade fudbalerke Vojvodine i gošće iz Nemačke, prikazale su kvalitetan fudbal, pun dinamike, lepih poteza i efektnih golova. Novosađanke su bile bolje za jedan gol, ali više od svega, upravu i stručni štab „crveno-belih“, može da raduje igra kompletne ekipe. Prisutni navijači su u nekoliko mahova, aplauzima nagradili fantastične poteze, Sare Savanović, Jelene Spasojević i Ivane Trbojević. blablablablablablablablablablablabla Rezultat:

Ostavite komentar

Molimo vas da ukucate tekst koji se pojavljuje na slici.
Slova ne moraju biti tačne veličine.
Радомир Шћепановић
05. април 2015.
Убедљиво најбоља на терену, иако су све девојке одиграле одлично и борбено. Прави бисер ЖФК Војводине, само напред Ивана !
Preporuka: 12 14
Убедљиво најбоља, иако су све девојке одиграле одлично и борбено до задњег минута. Велики бисер ЖФК Војводине ! Само напред Ивана !
Preporuka: 13 18