• Bivši klubovi: Fk BAK Bela Crkva.
  • God. rođenja:1994.
  • Visina:178cm
  • Težina:70kg
    Vršac je kolo pre kraja obezbedio titulu pa utakmica protiv Slobode nije imala rezultatski značaj za obe ekipe. Prvo poluvreme proteklo je u inicijativi Vrščana koji su sve vreme napadali  , ali gosti iz Kozaraca su se odlično branili, tako da se na odmor otišlo bez golova.
      U drugom poluvremenu Vršac je nastavio sa ofanzivnom igrom koja je bila krunisana u 70 min . posle lepe akcije Dušan Bobić je lepim udarcem sa 18m doveo Vrščane u vodjstvo . Dva minuta kasnije Rankov je prihvatio loptu na 30 m  šutirao , golman gostiju odbio loptu a Kalin bio na pravom mestu za 2:0 Miroslav Kalin je imao još dve odlične prilike ali nije bio precizan.

Po završetku utakmice kapiten Perica Rankov primio je pehar iz ruku generalnog seketara
FS  FVojvodine Dušana Tomića i slavlje je moglo da počne.

HVALA SVIMA KOJI SU PRATILI I PODRŽAVAI  FK "VRŠAC " !!!!