• Bivši klubovi: Fk Sloga Plandište mladje kategorije
  • God. rođenja:1996.
  • Visina:180cm
  • Težina:78kg
       Prvi put u prolećnom delu prvenstva navijači Vršca su otišli zadovoljni sa stadiona , jer su igrači našeg tima prikazali odličnu igru koju su krunisali sa tri pogodka u mreži gostiju.
        Silovito su krenuli naši momci na samom startu . Igrao se prvi minut utakmice , Miok je uposlio Lazarevića , koji je sa 17 m šutirao i postigao sjajan pogodak. U 25 min.Timić je sjajno šutirao sa ivice 16m ali je golman gostiju napravio paradu i lopta je završila u korneru.U  30 min Lazarević je centrirao a Rankov uputio udarac glavom medjutim protivnički igrač je sa gol linije spasio siguran pogodak.Igrao se 35 min Miok je uputio centaršut sa leve strane Rankov odlično reagovao na odbijenu loptu , šutirao iz okreta sa 12 m i postigao gol za vodjstvo od 2:0.
            U drugom poluvremenu, mogli su Vrščani da napune mrežu gostiju do vrha. Deliblaćanin je u dva navrata imao situaciju 1na 1 sa golmanom ali danas nije bio njegov dan.Muškinja je imao odličnu priliku posle prodora Bobića ,uputio udarac glavom ali lopta je završila preko gola.Kalin je postigao treći pogodak posle centaršuta Timića iz slobodnog udarca .Sudija je oštetio domaći tim jer nije dosudio penal kada je Timić posle odličnog proigravanja Muškinje izašao ispred golmana gostiju koji ga je rukama sapleo.U nadokanadi vremena propustili su Vrščani još dve prilike. Timić je predriblao golmana i petom atraktivno uputio udarac na gol ali su protivnički igrači uspeli da spreče pogodak.Poslednju priliku na utakmici imao je Bajat koji je glavom uputio udarac pored gola.