Partizan - Brodarac 2:0

Martin 22. мај 21:14
Pioniri Partizana savladali su na svom terenu gostujuću ekipu Brodarca rezultatom 2:0, u 23. kolu Prve Beogradske lige. Golove za naš tim postigli su Pavlović Lazar u 13. i Ivić Nemanja u47. minutu meča. Bravo momci!

Dalje

BSK - Partizan 0:7

Komentari (0) | Martin 17. април 20:05
U prvenstvenom meču Prve Beogradske lige, naši pioniri savladali su domaću ekipu BSK Borče ubedljivim rezultatom 0:7. Golove za naš tim postigli su Štulić Nikola (20. i 43. min.), Tomović Ljubodrag (55. i 56. min.), Momčilović MIljan (2. min.), Stanojlović Slobodan (15. min.) i Novaković Martin (50. min.). Bravo momci!

Dalje

Crvena zvezda - Partizan 1:1

Martin 04. април 09:06
U prvenstvenom meču 13. kola Prve lige pionira, na stadonu Crvene zvezde, odigran je večiti derbi između pionira Zvezde i Partizana. Po idealnim vremenskim uslovima i pred oko 700 gledalaca, viđena je dobra fudbalska predstava. Naši momci pružili su dobru partiju, poveli sa 1:0 golom Simićević Lazara u 67. minutu ali nažalost samo četiri minuta kasnije igrač domaćih Savić postiže gol za konačnih 1:1.