9 Veselinović L. 73"
5 Novaković M. 63"
11 Gaćinović M. 53"
22 Stojanović J. 73"

„Crveno-beli“ su na početku susreta imali dve dobre prilike za vođstvo, prvi put u 4. minutu  kada je Milinković-Savić uposlio  Veselinovića, a ovaj uputio oštar centaršut po zemlji paralelno sa gol linijom, međutim niko od igrača Vojvodine nije bio dovoljno brz i spretan da ubaci loptu u praznu mrežu.
Tri minuta kasnije još bolja prilika za domaćina. U brzom kontranapadu našla su se  3 igrača u crveno-belim dresovima nasprav dvojice u plavim. Lopta je došla do  Alivodića koji je šutirao u donji levi ugao  ali je  Đuričić bio na mestu.
Na drugoj strani u 19. minutu zabeležili smo pokušaj Mitoševića sa 30 metara ali je lopta otišla preko gola. Samo minut kasnije Šušnjar je bio blizu gola svog nekadašnjeg kluba  ali slabo šutirao pa je Jovanić bez većih problema zaustavio loptu.
Jagodinci su i u 22. minutu pokušali preko Đurića ali je iskusni vezista iz slobodnog udarca zaradio samo korner za svoju ekipu.
Na suprotnoj strani, u 36. minutu svoj udarac oprobao je i mladi desni bek Vojvodine Živković ali je rezultat bio identičan kao i prilikom pokušaja Mitoševića-preko prečke.
Do kraja poluvremena gledali smo sporadične  pokušaje Jagodinaca koji su  ubačenim loptama sa bočnih pozicija pokušavali da uposle svog najisturenijeg napadača Đorđa Šušnjara ali se sve završilo bez izglednije prilike da savladaju Jovanića.

Drugo poluvreme počelo je velikom šansom i još većim promašajem Šušnjara. Stopostotnoj prilici Jagodine  prethodio je  šut Jakimovskog i odbrana Jovanića koji je kratko odbio loptu pravo na noge napadaču Jagodine  koji je sa 5 metara poslao loptu pored desne stative.
Vojvodina je uzvratila u 59. minutu kada je  Veselinović u solo prodor došao u poziciju za šut, uputio loptu  u bliži ugao ali je  Đuričić bio na visini zadatka.
Trenutak odluke desio se u 75. Minutu. Arsenijević je centrirao sa desne strane, jedan od igrača Jagodine je šutirao glavom, Jovanić fantastično odbranio ali je na odbijenu loptu startovao Šušnjar i iz neposredne blizine je ubacio u mrežu.
Tri minuta docnije  Gaćinović je imao dve sjajne prilike u roku od samo tridesetak sekundi ali je golman Jagodine sjajnim intervencijama spasao svoju mrežu.
Do kraja susreta ni jedna ni druga ekipa nisu više imali prilika za gol pa je rezultat ostao 0 : 1.
Uprkos porazu, novosadska publika nagradila je aaplauzom svoje ljubimce.