• Bivši klubovi: Serkl Briž, Roselar, OFK Beograd, Radnički Obrenovac
  • God. rođenja:1992.
  • Visina:187cm
  • Težina:75kg

Novosađani su uprkos izuzetno teških vremenskih prilika prikazali sjajnu kombinatornu, disciplinovanu i borbenu igru u kojoj su stvorili sijaset stopostotnih prilika od kojih su iskoristili dve.
Na samom otvaranju utakmice domaćin je prvi zapretio preko Mihajlovića, a revanširao mu se propuštenom prilikom Alivodić. U 21. minutu sjajnu šansu Veselinoviću  je pripremio večeras odlični Stojanović. Centarfor „crveno-belih“ je šutirao sa 15-16 metara ali je lopta za  nekoliko centimetara prohujala pored leve stative. Šest minuta docnije najlepšu šansu za Slobodu upropastio je Pejović posle centaršuta Terzića. Fudbaler domaćeg tima šutirao je sa desetak metara ali je Žakula sjajnom intervencijom zaštitio svoju mrežu.Nakon toga u istom minutu dva uzbuđenja. Prvo je Vojvodina imala još jednu kolosalnu šansu za pogodak kada je u kontru krenulo 5 igrača iz Novog Sada protiv trojice Užičana. Alivodić je šutirao ali je najbolji igrač Slobode, golman Ranković, odbranio njegov udarac. U protivnapadu je Tiago došao na dvadesetak metara od gola Žakule, uputio sjajan precizan udarac , a lopta se od leve stative odbila u mrežu.
Radost domaćina trajala je samo dva minuta. Radoja je šutirao sa 18 metara, lopta se odbila od jednog igrača u crveno-crnom dresu, promenila smer, a iz pozadine je utrčao Alivodić i savladao Rankovića.
Par minuta pre kraja prvog dela Stojanović je šutirao sa ivice šesnaesterca ali pored gola.
U drugom delu utakmice Voša je zaigrala još bolje i stvarala šansu za šansom. U 54. minutu adoja se prošetao po levoj strani, uposlio Alivodića čiji udarac iz neposredne blizine Ranković odbija u korner. Nakon izvedenog udarca sa ugla još jednom se sjajnom intervencijom istakao golman Slobode koji je izvadio loptu ispod same prečke.
64. minut, Lazar Veselinović centrira, a Stojanović sa 7-8 metara glavom šalje loptu pored gola.
Konačno, 10 minuta kasnije, Vojvodina dolazi do pobedonosnog gola. Nastić je uputio precizan  centaršut, Veselinović šutirao glavom, a Ranković kratko odbio loptu koju Stojanović šalje iza njegovih leđa.
Pobeda Vojvodine mogla je biti ubedljivija da je rezervista Ilić iskoristio odličnu asistenciju Veselinovića koga je centaršutom u glavu pogodio Asani. Ilić se našao sam na desetak metara od gola, šutirao je, no Ranković je još jednom spasao siguran gol.
Nakon poslednjeg sudijskog zvižduka, gledaoci su dugotrajnim aplauzom nagradili goste iz Novog Sada, a svoj gnev zbog loše igre iporaza njihovih ljubimaca usmerili prema treneru Ljubiši Stamenkoviću.