• Bivši klubovi: FK Vojvodina
  • God. rođenja:1995.
  • Visina:192cm
  • Težina:80kg

4. minut brza kontra Vojvodine preko Stojanovića koji je odlično prošao po desnoj strani, uposlio  Alivodića koji je bio u visini bele tačke ali je u poslednjem trenutku Vulićević blokirao njegov šut pa je lopta otišla pored gola.

7. minut korner za Partizan, Milinković-Savić  u pokušaju da izbije loptu iz kaznenog prostora  pogađa Volkova u glavu ali sve se završilo na tome da je ona svoj put  završila preko gola.

21. min Najzrelija prilika u prvom poluvremenu. Gaćinović je presekao napad domaćina u njegovom začetku, krenuo prema kaznenom prostoru, driblingom poslao Trajkovića „po burek“ uputio udarac ali je Lukač krajnjim naporom izbio loptu u korner.

Tokom prvih 45 minuta igre fudbaleri Partizana nisu stvorili ni jednu ozbiljniju priliku za gol. Jedino u čemu su se istakli su nekoliko pogibeljnih startova Trajkovića i Brašanca nad Milinković-Savićem i Pekarićem. Naravno da sve bude po običaju, pobrinuli su se tzv „navijači“ Partizana sa svojim primitivnim šovinističkim skandiranjem.

Na početku drugog poluvremena Partizan je krenuo svom silinom u nameri da što pre dođe do vođstva. Presingom na polovini Vojvodine „crno-beli“ su u nekoliko navrata došli do situacija za postizanje pogotka.
U 49. min videli smo šansu  Andrije Živkovića posle duplog pasa sa Škuletićem, međutim lopta je posle udarca mladog igrača otišla preko gola.
Sa druge strane u 54. min  Poletanović je pokušao da savlada Lukača šutem sa 16 metara ali udarac veziste Vojvodine nije bio dovoljno snažan pa je golman Partizana lako sačuvao svoju mrežu.
56. Minut, odličan udarac udarac Drinčića sa 25 metara Žakula zaustavlja fantastičnom intervencijom.  Odmah potom  u nastavku iste akcije usledio je još jedan šut Živkovića sa distance ali  akula ponovo sjajno brani.
Pritisak se isplatio domaćinu pa je u 57. minutu na semaforu pisalo  1 : 0 za Partizan. Saša  Ilić je poslao pas za Vulićevića koji je sa gol aut linije odigrao povratnu loptu na koju je natrčao štoper Obradović i sa 7-8 metara je poslao u mrežu.
Iako brojčano osabljena, Vojvodina se nije predavala već je, kako je vreme proticalo, preuzimala igru u svoje ruke. Kao rezultat toga došao je fantastičan udarac Milinković-Savića  u 62. minutu. Mladi reprezentativac je poslao pravi projektil sa 25 metara koji je na njegovu žalost umesto mreže pogodio prečku gola Lukača. Golman Partizana je samo pogledom ispratio loptu, a da se  nije ni pomerio. Isti igrač je imao još jedan dobar pokušaj u 85. minutu igre.  Milinković-Savić je šutirao sa 18 metara ali je ovog puta Lukač bio na visini zadatka.
Poslednjih 15 minuta ige Partizan se branio od ekipe koja je imala igrača manje što je zaista kuriozitet. Takvo opredeljenje mu se u trećem minutu sudijske nadoknade i osvetilo. Gaćinović je krenuo u nezadrživi prodor, a na samom ulasku u kazneni prostor na njega je brutalno startovao Trajković , a sudija Bogdanović je pokazao na belu tačku. Kao da ima 29, a ne 19 godina, Milinković-Savić je hladnokrvno poslao Lukača u jednu, a loptu u drugu stranu za konačnih i više nego zasluženih 1 : 1.