• Bivši klubovi: FK Vojvodina, FK Cement (Beočin)
  • God. rođenja:1993.
  • Visina:187cm
  • Težina:75kg

Oba rivala ušla su u utakmicu oprezno, čvrsto sa striktnim taktičkim zadacima pa osim odlične šanse Gaćinovića u 9. minutu i lepog udarca Stojanovića u završnici poluvremena nismo videli mnogo toga. „Brđani“ su se pokazali kao izuzetno organizovana ekipa u kojoj ton igri daje Igor Matić, igrač sa odličnim pregledom terena, sjajnim prekidom i distribucijom lopte. Sa druge strane, Vojvodina je vrebala svoju šansu iz brzih kontranapada preko bokova pa je tako i stvorila najzreliju šansu u prvom delu. Poletanović je uputio poluvisoku loptu u šesnaesterac, a Gaćinović zaplivao kroz vazdu, šutirao glavom ali je golman Ristić sjajnom intervencijom izbio loptu u korner. Čukaričani su tek jednom zapretili preko Srnića ali je njegov udarac bio isuviše slab za Jovanića.
Pet minuta pre kraja prvog poluvremena sa leve strane centrirao je Nastić, a Stojanović šutirao levicom iz prve no nedovoljno jako za Ristića koji je zaustavio tu loptu.
Drugi deo igre počeo je napadima Vojvodine, a prvu veliku priliku propustio je Alivodić. Krilni napadač Novosađana dobio je iznenada dubinski pas na 14-15 metara po sredini gola ali je slabo šutirao pa je Ristić sačuvao svoju mrežu. U 62. minutu mreža Čukaričkog konačno se zatresla. Odbrambeni igrači Čukaričkog nisu izdržali pritisak napadača Voše na dvadesetak metara od svog gola i lopta im je oduzeta. Usledila je filigranska akcija tri igrača u crveno-belim dresovima koji su izmenili  nekoliko pasova iz prve. Lopta je upućena u šesnaesterac gde su se nalazili Gaćinović i Poletanović. Iako bliži lopti, Gaćinović je je propustio  Poletanoviću koji je sa desetak metara pogodio mrežu.
Odmah pošto su krenuli sa centra igrači Čukaričkog imali su sjajnu šansu za izjednačenje. Na jednu povratnu loptu natrčao je Matić, šutirao sa ivice kaznenog prostora ali je pogodio stativu. Nešto kasnije obrukao se Bojić kada se nakon centaršuta sa leve strane našao potpuno sam pred Jovanićem ali je šutiro glavom daleko od gola. Na drugoj strani u jednom kontranapadu, Lazar Veselinović se odrhvao sa svojim čuvarem, centrirao na peterac ali su njegovi saigrači zakasnili da startuju na loptu. Nešto kasnije, Vojvodina je mogla rešiti pitanje pobednika kada je posle napada po levoj strani lopta došla do Milinković-Savića koji je šutirao sa ivice šesnaesterca ali je golman gostiju bravuroznom intervencijom izbio loptu preko prečke.
Konačan rezultat postavio je Brazilac Piasentin koji se najbolje snašao u gužvi posle kornera Matića i iz neposredne blizine pogodio Jovanićevu mrežu.