Prikaz 16-27 od ukupno 27 zapisa
datum | takmicenje | kategorija | vreme | protivnik |
---|---|---|---|---|
Podunavska okružna liga – grupa C | Youth | 01:00 | Akademija fudbala Djokić - Napredak | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Sloga - Napredak | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Tesla - Napredak | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Tesla - Napredak | |
Zona Podunavsko-šumadijska | Prvi tim | 01:00 | Zvižd - Napredak | |
Zona Podunavsko-šumadijska | Prvi tim | 01:00 | Napredak - Borac 1932 | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Napredak - Osipaonica | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Napredak - Mladost 1948 | |
Druga Omladinska - Podunavsko Šumadijska | Omladinci | 01:00 | Napredak - Jasenica 2017 | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Napredak - Mihajlovac 1934 | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Napredak - Petlić SD 2006 | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Napredak - Mladi radnik 1940 |
Prikaz 106-120 od ukupno 468 zapisa
datum | takmicenje | kategorija | vreme | statistika | rezultat |
---|---|---|---|---|---|
10. Sep 2022. | Podunavska okružna liga | Youth | 10:00 | Napredak - Tesla | 6 - 0 |
07. Sep 2022. | Podunavska okružna liga | Prvi tim | 16:30 | Napredak - Sloga | 2 - 0 |
03. Sep 2022. | Podunavska okružna liga | Prvi tim | 16:30 | Napredak - Mladost (NS) | 4 - 0 |
03. Sep 2022. | Podunavska okružna liga | Youth | 11:00 | Mladost 1948 - Napredak | 2 - 5 |
28. Aug 2022. | Podunavska okružna liga | Prvi tim | 16:30 | Proleter 1947 - Napredak | 0 - 4 |
20. Aug 2022. | Podunavska okružna liga | Prvi tim | 17:00 | Napredak - Železničar Kusadak | 2 - 0 |
18. Jun 2022. | Druga Omladinska - Podunavsko Šumadijska | Omladinci | 11:00 | Napredak - Grizzly ML | 3 - 0 |
12. Jun 2022. | Zona Podunavsko-šumadijska | Prvi tim | 17:30 | Rudar 2001 - Napredak | 1 - 2 |
11. Jun 2022. | Druga Omladinska - Podunavsko Šumadijska | Omladinci | 10:00 | Radnički 1923 - Napredak | 7 - 1 |
05. Jun 2022. | Zona Podunavsko-šumadijska | Prvi tim | 17:30 | Napredak - OFK Aranđelovac 1979 | 2 - 0 |
04. Jun 2022. | Druga Omladinska - Podunavsko Šumadijska | Omladinci | 11:00 | Napredak - OFK Aranđelovac 1979 | 6 - 1 |
29. May 2022. | Druga Omladinska - Podunavsko Šumadijska | Omladinci | 10:00 | Korićani - Napredak | 3 - 1 |
28. May 2022. | Zona Podunavsko-šumadijska | Prvi tim | 17:30 | Morava - Napredak | 2 - 0 |
22. May 2022. | Zona Podunavsko-šumadijska | Prvi tim | 17:00 | Napredak - Karađorđe | 3 - 2 |
15. May 2022. | Zona Podunavsko-šumadijska | Prvi tim | 17:00 | Pomoravlje 1946 - Napredak | 1 - 2 |