Velika pobeda u Topoli

Prvi tim 01. мај 16:37
Nakon odigranog pasa sa Aničićem, Vranić povukao loptu par metara pa sa 25m snažnim udarcem poslao loptu pored stative i savladao Rašića. Pitanje pobednika rešeno u 72 min kada rezervni golman na nepropisan način ruši Đurđevića, a sudija pokazao na penal. Đurđević preuzeo odgovornost, golman poslao u jednu stranu, a loptu u drugu. Već za vikend gostuje nam ekipa iz Šetonja.

Dalje

Propuštene brojne šanse, ali ipak savladan Omladinac

Prvi tim 30. април 12:52
Nakon centaršuta Živanovića, Stojanović postiže fol, ali poništen je zbog učinjenog faula Milojevića. Gostujući igrač odgurnuo Đorđevića, sudija pokazao na belu tačku, međutim Stojanović se okliznuo i golman odbranio njegov udarac. Đorđević zatim pogađa stativu. Živanović izvodi korner, Đurđević prebacio glavom, a Stojanović glavom šalje u drugi ugao. Nakon toga Đuršević nije iskoristio dva šanse, jednom pogodio stativu i Stojanović dve.

Dalje

Ubedljiv trijumf protiv Obilića

Prvi tim 26. април 14:27
Bajović centrirao, Đurđević spustio loptu do Živanovića prosledio u mrežu. Aničić uposlio Stojanovića nesebično dodao do Đurđevića koji ubacio u praznu mrežu. Đurđević odigrao do Stojanovića, vara dva čuvara pa savldao golmana gostiju. Nokon kornera dupli pas Živanovića i Ristića D gde Živanović pogađa pored prve stative. Antonijević proigrao samog Đurđevića koji pogađa suprotan ugao. Ristić L odigrao kratko do Aničića koji snažno pogađa sa 20m.

Dalje

Pioniri silno protiv Tesle

Youth 16. септембар 12:35
Prvo domaćinstvo u prvenstvu pioniri rešili visokom pobedom.

Dalje

Dimitrijević Dejan

Omladinci 16. септембар 08:02
Već u 5 minutu Simić glavom postiže pogodak. Igrao se 34 min kada je Manasijević sa 16m postigao evrogol. Posle samo četiri minuta nakon šuta Manasijevića golman odbio loptu, natrčao Pavličić i ubacio u mrežu. Nakon samo jednog minuta nastavka u drugom delu Jovanović uspeo da pobegne čuvarima i smanji rezultat na 1:3. Konačan rezultat postavio Manasijević udarcem sa 16m.

Dalje

Lak trijumf gostiju

Omladinci 16. септембар 07:45
Posle 12 minuta igre gosti su preko Živkovića F poveli. Na drugi pogodak čekalo se 76 minuta kada je Živković A duplirao prednost. Konačan rezultat postavio Kostić sedam minuta pre kraja.

Dalje

Remi na startu nove sezone

Omladinci 31. август 11:46
U 10 min Simić izlazi sam na 16m sa leđa ruši ga domaći igrač br 5, a sudija pokazao samo žuti karton. U 16 min kiks golmana gostiju iskoristio Živanović za prednost domaćina. U drugom delu za samo dva minuta preko Simića i Jovanovića gosti dolaze do preokreta. Konačan rezultat postavio Merdović u 62 minutu iz slobodnog udarca.