fgdfgfdg

Dalje

Bez golova u derbiju

Prvi tim 08. април 12:54
Gost je svo vreme diktirao tempo, ali bez rezultata. Jedinu šansu za domaćina nije iskoristio Luka kada je šutirao pored gola. Gosti su prvo pripretili preko Đorđevića, ali njegov udarac krajnjim naporom zaustavio Ćirić. Nakon izvedenego sl.udarca Živanovića, Đurđević kači glavom, Stojanović šalje u mrežu, ali sudija je pokazao ofsajd. Još jednim udarcem probao Živanović iz sl.udarca ali lopta završiča pored stative. Naredni rival Vgsk.

Dalje

Sigurna pobeda protiv komšija

Prvi tim 27. март 07:30
Nakon faula nad Đurđevićem sudija pokazao na penal, a Slavković bio precizan. Đorđević izveo korner, najviši u skoku Kočanović koji sa prve stative glavom šalje loptu u drugu stranu. Ponovo Đorđević izvodi kratak korner, lopta iz odbitka dolazi na 10m do Lukića koji volejem zakucao u malu mrežu. U kontri Đorđević proigrava Stojanovića koji lako rešava situaciju 1na1 sa golmanom gostiju. U nedelju očekuje nas derbi i gostujemo ekipi RSK.

Dalje

Pioniri silno protiv Tesle

Youth 16. септембар 12:35
Prvo domaćinstvo u prvenstvu pioniri rešili visokom pobedom.

Dalje

Dimitrijević Dejan

Omladinci 16. септембар 08:02
Već u 5 minutu Simić glavom postiže pogodak. Igrao se 34 min kada je Manasijević sa 16m postigao evrogol. Posle samo četiri minuta nakon šuta Manasijevića golman odbio loptu, natrčao Pavličić i ubacio u mrežu. Nakon samo jednog minuta nastavka u drugom delu Jovanović uspeo da pobegne čuvarima i smanji rezultat na 1:3. Konačan rezultat postavio Manasijević udarcem sa 16m.

Dalje

Lak trijumf gostiju

Omladinci 16. септембар 07:45
Posle 12 minuta igre gosti su preko Živkovića F poveli. Na drugi pogodak čekalo se 76 minuta kada je Živković A duplirao prednost. Konačan rezultat postavio Kostić sedam minuta pre kraja.

Dalje

Remi na startu nove sezone

Omladinci 31. август 11:46
U 10 min Simić izlazi sam na 16m sa leđa ruši ga domaći igrač br 5, a sudija pokazao samo žuti karton. U 16 min kiks golmana gostiju iskoristio Živanović za prednost domaćina. U drugom delu za samo dva minuta preko Simića i Jovanovića gosti dolaze do preokreta. Konačan rezultat postavio Merdović u 62 minutu iz slobodnog udarca.