Bez golova na kraju prvenstva

Prvi tim 07. јун 07:12
U utakmici bez rezultatskog značaja trener je promešao sastav gde su momci pružili još jednu dobru partiju, ali odličan golman Blagojević spasio ekipu Omladinca od još jednog poraza. Prvu odličnu šansu imao Ristić D kada je snažnim udarcem pogodio stativu. U prvom delu treba napomenuti zicer Bajovića kada se istakao golman domaćih. Takođe Ristićev D udarac iz sl.udarca krajnim naporom zaustavio. U drugom delu ponovo bio bolji od Bajovića.

Dalje

Ponovo Lukić donosi pobedu u opštinskom derbiju

Prvi tim 03. јун 13:35
Iako je utakmica bila bez značaja sve je prštalo na terenu kao da se radi o važnim bodovima. Posle ubačene lopte Stojanovićglavom šutirao pored stative. Posle dva min Aničić snažno šutirao, ali Trifunović na mestu. Slavković bio u prilici, ali lopta završila u korneru. Lukić izbacio Đorđevića na levom boku, centrirao, Lukić ispratio i sa druge stative matirao Trifunovića. Na kraju utakmice potpredsednik FSRZS Slavko Perović predao pehar kapitenu.

Dalje

Slabo izdanje i poraz posle dva meseca

Prvi tim 22. мај 12:33
Pošto je titula obezbeđena trener je odlučio da šansu pruži igračima koji su imali manju minutažu. Domaćin je došao do prednosti preko Dulanovića koji pored Lukića glavom postiže pogodak. Do kraja poluvremena isti igrač iskoristio iskoristio zbunjenost u odborani i postavio konačan rezultat. U sledećem kolu, poslednja utakmica na domaćem prvenstvu gde nam gostuju komšije iz Velike Plane.

Dalje

Pioniri silno protiv Tesle

Youth 16. септембар 12:35
Prvo domaćinstvo u prvenstvu pioniri rešili visokom pobedom.

Dalje

Dimitrijević Dejan

Omladinci 16. септембар 08:02
Već u 5 minutu Simić glavom postiže pogodak. Igrao se 34 min kada je Manasijević sa 16m postigao evrogol. Posle samo četiri minuta nakon šuta Manasijevića golman odbio loptu, natrčao Pavličić i ubacio u mrežu. Nakon samo jednog minuta nastavka u drugom delu Jovanović uspeo da pobegne čuvarima i smanji rezultat na 1:3. Konačan rezultat postavio Manasijević udarcem sa 16m.

Dalje

Lak trijumf gostiju

Omladinci 16. септембар 07:45
Posle 12 minuta igre gosti su preko Živkovića F poveli. Na drugi pogodak čekalo se 76 minuta kada je Živković A duplirao prednost. Konačan rezultat postavio Kostić sedam minuta pre kraja.

Dalje

Remi na startu nove sezone

Omladinci 31. август 11:46
U 10 min Simić izlazi sam na 16m sa leđa ruši ga domaći igrač br 5, a sudija pokazao samo žuti karton. U 16 min kiks golmana gostiju iskoristio Živanović za prednost domaćina. U drugom delu za samo dva minuta preko Simića i Jovanovića gosti dolaze do preokreta. Konačan rezultat postavio Merdović u 62 minutu iz slobodnog udarca.