Prikaz 1-15 od ukupno 29 zapisa
datumtakmicenjekategorijavremeprotivnik
06. Dec 2019.Druga Kadetska - Podunavsko Šumadijska grupaKadeti10:00Rudar - Napredak
06. Dec 2019.Druga Kadetska - Podunavsko Šumadijska grupaKadeti10:00Napredak - Homoljac
06. Dec 2019.Druga Kadetska - Podunavsko Šumadijska grupaKadeti11:00Partizan 1945 - Napredak
Zona Podunavsko-šumadijskaPrvi tim01:00Pomoravlje - Napredak
Zona Podunavsko-šumadijskaPrvi tim01:00Sloga 1924 - Napredak
Druga Kadetska - Podunavsko Šumadijska grupaKadeti01:00Karađorđe - Napredak
Druga Kadetska - Podunavsko Šumadijska grupaKadeti01:00Mladi borac - Napredak
Druga Kadetska - Podunavsko Šumadijska grupaKadeti01:00Jasenica 2017 - Napredak
Zona Podunavsko-šumadijskaPrvi tim01:00Partizan 1945 - Napredak
Zona Podunavsko-šumadijskaPrvi tim01:00Petar Dobrnjac - Napredak
Druga Kadetska - Podunavsko Šumadijska grupaKadeti01:00Radnički 1923 - Napredak
Zona Podunavsko-šumadijskaPrvi tim01:00OFK Aranđelovac 1979 - Napredak
Podunavska okružna liga – grupa CYouth01:00Akademija fudbala Djokić - Napredak
Zona Podunavsko-šumadijskaPrvi tim01:00VGSK - Napredak
Zona Podunavsko-šumadijskaPrvi tim01:00Rudar - Napredak
Prikaz 1-15 od ukupno 261 zapisa
datumtakmicenjekategorijavremestatistikarezultat
24. Nov 2019.Zona Podunavsko-šumadijskaPrvi tim13:00Borac 1932 - Napredak1 - 1
17. Nov 2019.Zona Podunavsko-šumadijskaPrvi tim13:00Napredak - Petar Dobrnjac4 - 1
16. Nov 2019.Druga Kadetska - Podunavsko Šumadijska grupaKadeti11:00Napredak - Jasenica 20172 - 2
10. Nov 2019.Zona Podunavsko-šumadijskaPrvi tim13:00Napredak - Zvižd2 - 0
09. Nov 2019.Druga Kadetska - Podunavsko Šumadijska grupaKadeti13:00OPK Rudar 1933 - Napredak1 - 0
02. Nov 2019.Zona Podunavsko-šumadijskaPrvi tim13:30Mladi borac - Napredak1 - 2
02. Nov 2019.Druga Kadetska - Podunavsko Šumadijska grupaKadeti11:00OFK Aranđelovac 1979 - Napredak2 - 3
27. Oct 2019.Zona Podunavsko-šumadijskaPrvi tim13:30Napredak - Pomoravlje0 - 1
26. Oct 2019.Druga Kadetska - Podunavsko Šumadijska grupaKadeti11:00Napredak - Mladi borac5 - 1
20. Oct 2019.Zona Podunavsko-šumadijskaPrvi tim14:30Morava - Napredak0 - 1
19. Oct 2019.Druga Kadetska - Podunavsko Šumadijska grupaKadeti10:00Sloga 33 - Napredak2 - 2
13. Oct 2019.Zona Podunavsko-šumadijskaPrvi tim14:30Napredak - Sloga 19243 - 2
12. Oct 2019.Druga Kadetska - Podunavsko Šumadijska grupaKadeti11:00Napredak - Rudar 2 - 1
06. Oct 2019.Zona Podunavsko-šumadijskaPrvi tim15:00Sloboda - Napredak0 - 0
29. Sep 2019.Zona Podunavsko-šumadijskaPrvi tim15:00Napredak - Partizan 19453 - 0
XS
SM
MD
LG