Prikaz 1-15 od ukupno 40 zapisa
datum | takmicenje | kategorija | vreme | protivnik |
---|---|---|---|---|
29. Mar 2024. | Podunavska okružna liga | Youth | 10:00 | Napredak - Proleter |
29. Mar 2024. | Druga Omladinska - Podunavsko Šumadijska | Omladinci | 14:30 | VGSK - Napredak |
29. Mar 2024. | Druga Omladinska - Podunavsko Šumadijska | Omladinci | 15:30 | OPK Rudar 2001 - Napredak |
30. Mar 2024. | Podunavska okružna liga – grupa A | Omladinci | 11:00 | Napredak - Železničar Kusadak |
31. Mar 2024. | Podunavska okružna liga | Youth | 00:00 | Omladinac - Napredak |
31. Mar 2024. | Zona Podunavsko-šumadijska | Prvi tim | 15:30 | RSK - Napredak |
06. Apr 2024. | Podunavska okružna liga – grupa A | Omladinci | 00:00 | Sloga (L) - Napredak |
06. Apr 2024. | Podunavska okružna liga | Youth | 00:00 | Napredak - Plana |
06. Apr 2024. | Zona Podunavsko-šumadijska | Prvi tim | 15:30 | Napredak - VGSK |
13. Apr 2024. | Zona Podunavsko-šumadijska | Prvi tim | 16:00 | Napredak - Obilić |
14. Apr 2024. | Podunavska okružna liga – grupa A | Omladinci | 00:00 | Napredak - Mladi radnik 1940 |
20. Apr 2024. | Podunavska okružna liga – grupa A | Omladinci | 00:00 | Borac 1932 - Napredak |
21. Apr 2024. | Zona Podunavsko-šumadijska | Prvi tim | 16:00 | Karađorđe - Napredak |
27. Apr 2024. | Zona Podunavsko-šumadijska | Prvi tim | 16:00 | Napredak - Omladinac (Š) |
28. Apr 2024. | Podunavska okružna liga – grupa A | Omladinci | 00:00 | Napredak - Sloga (M) |
Prikaz 1-15 od ukupno 456 zapisa
datum | takmicenje | kategorija | vreme | statistika | rezultat |
---|---|---|---|---|---|
24. Mar 2024. | Podunavska okružna liga | Youth | 00:00 | Napredak - Mladi borac | - |
24. Mar 2024. | Podunavska okružna liga – grupa A | Omladinci | 00:00 | Sloboda - Napredak | 2 - 0 |
23. Mar 2024. | Zona Podunavsko-šumadijska | Prvi tim | 14:30 | Napredak - Sloga 1924 | 4 - 0 |
17. Mar 2024. | Podunavska okružna liga – grupa A | Omladinci | 11:00 | Napredak - OFK Mihajlovac | 13 - 0 |
16. Mar 2024. | Zona Podunavsko-šumadijska | Prvi tim | 14:30 | Morava - Napredak | 1 - 0 |
16. Mar 2024. | Podunavska okružna liga | Youth | 00:00 | Mladost 1948 - Napredak | 6 - 4 |
03. Dec 2023. | Podunavska okružna liga | Youth | 10:00 | Napredak - Šumadinac 1913 | 4 - 1 |
25. Nov 2023. | Podunavska okružna liga | Youth | 13:00 | Osipaonica - Napredak | 4 - 1 |
25. Nov 2023. | Podunavska okružna liga – grupa A | Omladinci | 12:30 | Železničar Kusadak - Napredak | 3 - 0 |
19. Nov 2023. | Podunavska okružna liga – grupa A | Omladinci | 17:00 | Crvena zvezda - Napredak | 3 - 0 |
19. Nov 2023. | Podunavska okružna liga | Youth | 09:00 | Napredak - Tesla | 4 - 1 |
18. Nov 2023. | Zona Podunavsko-šumadijska | Prvi tim | 13:00 | Napredak - Šumadinac 1913 | 5 - 2 |
12. Nov 2023. | Podunavska okružna liga – grupa A | Omladinci | 10:00 | Napredak - Radnik | 10 - 2 |
11. Nov 2023. | Zona Podunavsko-šumadijska | Prvi tim | 13:00 | Šumadija (A) - Napredak | 1 - 0 |
11. Nov 2023. | Podunavska okružna liga | Youth | 10:30 | Petlić SD 2006 - Napredak | 9 - 1 |