Prikaz 16-30 od ukupno 30 zapisa
datum | takmicenje | kategorija | vreme | protivnik |
---|---|---|---|---|
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Železničar Kusadak - Napredak | |
Podunavska okružna liga – grupa C | Youth | 01:00 | Akademija fudbala Djokić - Napredak | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Sloga - Napredak | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Tesla - Napredak | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Tesla - Napredak | |
Zona Podunavsko-šumadijska | Prvi tim | 01:00 | Zvižd - Napredak | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Godomin - Napredak | |
Zona Podunavsko-šumadijska | Prvi tim | 01:00 | Napredak - Borac 1932 | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Napredak - Osipaonica | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Napredak - Mladost (NS) | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Napredak - Mladost 1948 | |
Druga Omladinska - Podunavsko Šumadijska | Omladinci | 01:00 | Napredak - Jasenica 2017 | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Napredak - Mihajlovac 1934 | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Napredak - Petlić SD 2006 | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Napredak - Mladi radnik 1940 |
Prikaz 76-90 od ukupno 465 zapisa
datum | takmicenje | kategorija | vreme | statistika | rezultat |
---|---|---|---|---|---|
13. Apr 2023. | Podunavska okružna liga | Youth | 10:00 | Napredak - Mladi radnik 1940 | 14 - 0 |
08. Apr 2023. | Podunavska okružna liga | Prvi tim | 15:30 | Napredak - Pobeda | 5 - 0 |
02. Apr 2023. | Podunavska okružna liga | Prvi tim | 15:30 | Sloga - Napredak | 0 - 3 |
26. Mar 2023. | Podunavska okružna liga | Prvi tim | 14:30 | Mladost (NS) - Napredak | 0 - 8 |
18. Mar 2023. | Podunavska okružna liga | Prvi tim | 14:30 | Napredak - Proleter 1947 | 8 - 0 |
12. Mar 2023. | Podunavska okružna liga | Prvi tim | 14:30 | Železničar Kusadak - Napredak | 0 - 1 |
26. Nov 2022. | Podunavska okružna liga | Youth | 10:00 | Napredak - Petlić SD 2006 | 1 - 4 |
20. Nov 2022. | Podunavska okružna liga | Prvi tim | 00:00 | Radnik - Napredak | 0 - 4 |
19. Nov 2022. | Podunavska okružna liga | Youth | 10:00 | Sloga - Napredak | 4 - 1 |
13. Nov 2022. | Podunavska okružna liga | Youth | 10:00 | Mladi radnik 1940 - Napredak | 2 - 8 |
12. Nov 2022. | Podunavska okružna liga | Prvi tim | 13:00 | Napredak - Mladost 1948 | 4 - 0 |
11. Nov 2022. | Podunavska okružna liga | Youth | 11:00 | Železničar Kusadak - Napredak | 10 - 0 |
06. Nov 2022. | Podunavska okružna liga | Prvi tim | 13:00 | Polet - Napredak | 0 - 4 |
05. Nov 2022. | Podunavska okružna liga | Youth | 10:00 | Mihajlovac 1934 - Napredak | 2 - 4 |
29. Oct 2022. | Podunavska okružna liga | Prvi tim | 13:30 | Napredak - Mladi radnik 1940 | 6 - 0 |