Prikaz 31-40 od ukupno 40 zapisa
datum | takmicenje | kategorija | vreme | protivnik |
---|---|---|---|---|
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Godomin - Napredak | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Udarnik - Napredak | |
Zona Podunavsko-šumadijska | Prvi tim | 01:00 | Napredak - Borac 1932 | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Napredak - Osipaonica | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Napredak - Mladost (NS) | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Napredak - Mladost 1948 | |
Druga Omladinska - Podunavsko Šumadijska | Omladinci | 01:00 | Napredak - Jasenica 2017 | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Napredak - Mihajlovac 1934 | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Napredak - Petlić SD 2006 | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Napredak - Mladi radnik 1940 |
Prikaz 46-60 od ukupno 456 zapisa
datum | takmicenje | kategorija | vreme | statistika | rezultat |
---|---|---|---|---|---|
02. Sep 2023. | Podunavska okružna liga | Youth | 10:00 | Napredak - Mladost 1948 | - |
26. Aug 2023. | Zona Podunavsko-šumadijska | Prvi tim | 16:30 | Napredak - Šumadija (A) | 3 - 0 |
19. Aug 2023. | Zona Podunavsko-šumadijska | Prvi tim | 17:00 | Đerdap - Napredak | 0 - 1 |
25. Jun 2023. | Podunavska okružna liga | Prvi tim | 18:00 | Napredak - Radnik | 4 - 0 |
18. Jun 2023. | Podunavska okružna liga | Prvi tim | 18:00 | Mladost 1948 - Napredak | 2 - 4 |
15. Jun 2023. | Podunavska okružna liga | Youth | 17:00 | Petlić SD 2006 - Napredak | 5 - 0 |
11. Jun 2023. | Podunavska okružna liga | Youth | 10:00 | Napredak - Sloga | 0 - 1 |
10. Jun 2023. | Podunavska okružna liga | Prvi tim | 17:30 | Napredak - Polet | 6 - 0 |
04. Jun 2023. | Podunavska okružna liga | Prvi tim | 17:30 | Mladi radnik 1940 - Napredak | 1 - 1 |
28. May 2023. | Podunavska okružna liga | Youth | 10:00 | Napredak - Mihajlovac 1934 | 1 - 6 |
27. May 2023. | Podunavska okružna liga | Prvi tim | 17:00 | Napredak - Crvena zvezda | 9 - 0 |
21. May 2023. | Podunavska okružna liga | Prvi tim | 17:00 | Petlić SD 2006 - Napredak | 0 - 10 |
14. May 2023. | Podunavska okružna liga | Youth | 10:00 | Napredak - Budućnost | 1 - 3 |
13. May 2023. | Podunavska okružna liga | Prvi tim | 16:30 | Napredak - Podunavac | 6 - 0 |
06. May 2023. | Podunavska okružna liga | Youth | 12:00 | Osipaonica - Napredak | 4 - 0 |