Prikaz 31-40 od ukupno 40 zapisa
datum | takmicenje | kategorija | vreme | protivnik |
---|---|---|---|---|
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Godomin - Napredak | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Udarnik - Napredak | |
Zona Podunavsko-šumadijska | Prvi tim | 01:00 | Napredak - Borac 1932 | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Napredak - Osipaonica | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Napredak - Mladost (NS) | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Napredak - Mladost 1948 | |
Druga Omladinska - Podunavsko Šumadijska | Omladinci | 01:00 | Napredak - Jasenica 2017 | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Napredak - Mihajlovac 1934 | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Napredak - Petlić SD 2006 | |
Podunavska okružna liga | Youth | 01:00 | Napredak - Mladi radnik 1940 |
Prikaz 31-45 od ukupno 456 zapisa
datum | takmicenje | kategorija | vreme | statistika | rezultat |
---|---|---|---|---|---|
07. Oct 2023. | Podunavska okružna liga – grupa A | Omladinci | 12:00 | Napredak - Borac 1932 | 19 - 1 |
07. Oct 2023. | Podunavska okružna liga | Youth | 09:00 | Mladost (NS) - Napredak | 6 - 4 |
02. Oct 2023. | Podunavska okružna liga | Youth | 15:00 | Napredak - Udarnik | 5 - 0 |
30. Sep 2023. | Zona Podunavsko-šumadijska | Prvi tim | 15:30 | VGSK - Napredak | 3 - 1 |
30. Sep 2023. | Podunavska okružna liga – grupa A | Omladinci | 13:00 | Mladi radnik 1940 - Napredak | 5 - 1 |
25. Sep 2023. | Podunavska okružna liga – grupa A | Omladinci | 16:00 | Napredak - Sloga (L) | 1 - 0 |
23. Sep 2023. | Zona Podunavsko-šumadijska | Prvi tim | 15:30 | Napredak - RSK | 1 - 1 |
23. Sep 2023. | Podunavska okružna liga | Youth | 10:00 | Plana - Napredak | - |
16. Sep 2023. | Zona Podunavsko-šumadijska | Prvi tim | 16:00 | Sloga 1924 - Napredak | 0 - 3 |
16. Sep 2023. | Podunavska okružna liga | Youth | 10:00 | Napredak - Omladinac | 11 - 1 |
10. Sep 2023. | Podunavska okružna liga – grupa A | Omladinci | 11:00 | Napredak - Sloboda | 2 - 2 |
09. Sep 2023. | Zona Podunavsko-šumadijska | Prvi tim | 16:00 | Napredak - Morava | 1 - 1 |
09. Sep 2023. | Podunavska okružna liga | Youth | 16:00 | Mladi borac - Napredak | 0 - 6 |
02. Sep 2023. | Zona Podunavsko-šumadijska | Prvi tim | 16:30 | Šumadinac 1913 - Napredak | 0 - 3 |
02. Sep 2023. | Zona Podunavsko-šumadijska | Prvi tim | 16:30 | Šumadinac 1913 - Napredak | 0 - 3 |