Savladani vukovi sa Peka

Nikola 13. новембар 13:00
Todorović nanizao trojicu,izašao ispred golmana i prebacio prečku.Maricanović centrirao,Todorović šutirao,a golman izbacio u korner.Domaćin imao šanse i u nastavku,Kostadinović šutirao u golmana,Petrićević pogodio prečku,posle sl.udarca Todorovića natrčao Golubović i sa 5m pored stative.Slavković Đ centrirao,a Todorović trzajem glavom ubacio u mrežu.Konačan rezultat postavio Kostadinović udarcem glavom,prethodno je Todorović odlično izveo korner.

Dalje

I treća ekipa iz opštine savladana u gostima

Nikola 04. новембар 07:59
Manasijević probio po strani, uposlio Todorovića koji pobegao svojim čuvarima, obišao golmana i ubacio loptu u mrežu. Dugo se čekalo na pogodak, na ubačenu loptu u kazneni prostor najbolje se snašao Đ.Slavković koji sa 10m zakucao loptu u mrežu. Domaćin u poslednjim trenucima ublažio poraz preko Didanovića, a Todorović i Đ.Slavković propustili zicere za ubedljiviju pobedu. Sledeće kolo derbi utakmica sa ekipom iz Kučeva.

Dalje

Pavlović sačuvao lidera

Nikola 28. октобар 12:15
Pogrešio je Manasijević, Bainović proigrao Pavlovića na nekih 16m koji je bio sam i nije mu bilo teško da savlada Pešića. Domaćin je mogao da ostvari i više on minimalnog poraza.U 20 min Slavković šutira snažno u stranu pod prečku,a Mišić bio na visini zadatka. Šansu je propustio i Todorović, a Maricanović je neuspešno pokušao da lobuje Mišića i ako je mogao da proigra Slavkovića koji bio sam ispred gola. Sledeće kolo gostovanje u Velikom Orašju.

Dalje

Đ.Slavković rešio pitanje pobednika u opštinskom derbiju

Nikola 22. октобар 07:23
Već u 10 min Todorović imao 100% šansu, ali lopta završila blizu stative. Novković imao šansu za domaćina, ali Ranković blokira njegov šut. Petrićević presekao napad, prošao po strani, odigrao do Todorovića koji prosledio do Slavkovića Đ, zalomio domaćeg igrača i sa ivice kaznenog prostora pogodio golmanov desni ugao. Todorović mogao da reši pitanje pobednika, lob udarac golman ipak uspeo da stigne i izbaci u korner. Do kraja nije bilo promena.

Dalje

Todorović srušio Batočince

Nikola 14. октобар 08:33
U 19 min Đuričić šutira,a Stojanović odličan.Posle min Todorović srušen,sudija pokazao na penal, ali Todorovića je pročitao Stojanović i odbio loptu, ponovo natrčao Todorović i poslao u mrežu.Đuričić nanizao četvoricu igrača i pogodio suprotan ugrao.Nakon kornera Ilić rukom prebacio kao u odbojci na drugu stativu,a Pejčinović smanjio.Ipak Todorović koristi brzinu i povećava na 3:1,da bi u finušu Ilić iskoristio smušenost domaćih i smanjio na 3:2.

Dalje

Propuštene šanse, domaćin spasio bod

Nikola 11. октобар 07:12
I pored nekoliko izglednih prilika mreža Slobode mirovala u prvom poluvremenu. Domaćin se opredelio na odbranu svog gola što je na kraju i uspeo. Odlične šanse nije iskoristio Đ.Slavković koji se dva puta našao u odličnim prlikama. Naredni protivnik i povratnik u ovom rangu ekipa Sloge, komšije iz Batočine.

Dalje

Partizan izbegao ubedljiv poraz

Nikola 08. октобар 10:35
Već u 3 min Kojadinović uposlio Petrićevića koji zaobilazi golmana i ubacio u praznu mrežu.Posle dva min Manasijević pogodio stativu, a imao je bolji izbor. Đ.Slavković asistirao, a Đuričić tek iz drugog pokušaja savladao golmana gostiju. Kostadinović ubacio u 16m, Đuričić vratio glavom povratnu, a Đ.Slavković polumakazicama postigao efektan pogodak. U drugom delu propuštene šanse za ubedljiviju pobedu. Sledeći rival Sloboda iz Lipa.

Dalje

Lozovičani slavili u opštnskom derbiju

Nikola 27. септембар 07:12
Sa nekoliko odličnih intervencija istakli su se golmani oba tima, Mladi Rajić ispred mreže Udarnika, bravoruznim intervencijama nije dozvolio napadačima pre svih Todoroviću da ga savladaju. U 48 min Tirnanić je udarcem iskosa postigao jedini pogodak vredan tri boda za domaćina. Nas sledeće nedelje očekuje utakmica da domaćem terenu protiv ekipe "Partizan 1945" iz Darosave.

Dalje

Savladan protivnik iz Stamnice i sudije

Nikola 17. септембар 14:36
Iz sumnjive situacije sudija pokazao na belu tačku za goste,Mitić šutira, a Pešić brani. Na insistiranje pomoćnika udarac ponovljen i gosti poveli. U 56m gostujući kapiten ruši Golubovića, a sudija nije pokazao na penal. Onda u 63m oboren Slavković, siguran izvođač penal bio Todorović. Domaćin ostvario pobedu u nadoknadi vremena, kombinovali Kostadinović i Slavković, lopta vraćena u sredinu, a Todorović ubacio u mrežu.

Dalje

Utakmica rešena već u prvom poluvremenu

Nikola 17. септембар 14:17
Risimović već u 8 min u kaznenom prostoru srušio Dulanovića, a precizan sa bele tačke bio Živanović. Do kraja poluvremena domaćin postigao još dva pogotka preko Milovanovića i Živanovića. Naredni protivnik ekipa Rudara iz Stamnice.

Dalje

Pobeda za samopouzdanje

Nikola 17. септембар 13:58
Domaćin je do pobede došao za 3 minuta. U gužvi se najbolje snašao Đ. Slavković koji ubacio loptu u mrežu. Par minuta kasnije Đuričić uposlio Kostadinovića kome nije bilo teško da poveća prednost. U samom finišu meča Đorđević iskoristio nesmotrenost Nikolića i smanjio prednost. Sledeća utakmica gostovanje u Topoli.

Dalje

Savladan novajlija

Nikola 27. август 08:35
Opštinski derbi pripao Markovčanima, koji su za 4min pre odlaska na odmor preko kapitena Kojadinovića došli u vođstvo.U nastavku iskusnija ekipa Mileta Stankovića povećala rezultat, a strelac je bio Kostadinović. Nadu navajliji dao je krilni napadač Vesić, u 53min je smanjio rezultat. Tri boda iubedljivu pobedu ekipa kraj Starog hrasta ostvarila je u 73 min, kada se Kostadinović još jednom upisao u strelce.

Dalje

Milovanović za pobedu Aranđelovčana

Nikola 23. август 14:39
Đuričić izveo prekid sa strane, Golubović glavom golman brani, natrčava Todorović koji pogađa igrača na liniji lopta se odbila do Maricanovića koji pogađa prečku.Brkić startovao nad Stevančevićem u 16m, sudija pokazao na belu tačku, a Varagić pogodio donji desni ugao.Maricanović ubacio sa strane, Kostadinović propustio do Todorović uz prve hvata volej pod prečku.Kiks Slavkovića P, a Milovanović istrčava 1na1 sa golmanom i pogađa levi ugao za 1:2.