Savladan protivnik iz Stamnice i sudije

Nikola 17. септембар 14:36
Iz sumnjive situacije sudija pokazao na belu tačku za goste,Mitić šutira, a Pešić brani. Na insistiranje pomoćnika udarac ponovljen i gosti poveli. U 56m gostujući kapiten ruši Golubovića, a sudija nije pokazao na penal. Onda u 63m oboren Slavković, siguran izvođač penal bio Todorović. Domaćin ostvario pobedu u nadoknadi vremena, kombinovali Kostadinović i Slavković, lopta vraćena u sredinu, a Todorović ubacio u mrežu.

Dalje

Utakmica rešena već u prvom poluvremenu

Nikola 17. септембар 14:17
Risimović već u 8 min u kaznenom prostoru srušio Dulanovića, a precizan sa bele tačke bio Živanović. Do kraja poluvremena domaćin postigao još dva pogotka preko Milovanovića i Živanovića. Naredni protivnik ekipa Rudara iz Stamnice.

Dalje

Pobeda za samopouzdanje

Nikola 17. септембар 13:58
Domaćin je do pobede došao za 3 minuta. U gužvi se najbolje snašao Đ. Slavković koji ubacio loptu u mrežu. Par minuta kasnije Đuričić uposlio Kostadinovića kome nije bilo teško da poveća prednost. U samom finišu meča Đorđević iskoristio nesmotrenost Nikolića i smanjio prednost. Sledeća utakmica gostovanje u Topoli.

Dalje

Savladan novajlija

Nikola 27. август 08:35
Opštinski derbi pripao Markovčanima, koji su za 4min pre odlaska na odmor preko kapitena Kojadinovića došli u vođstvo.U nastavku iskusnija ekipa Mileta Stankovića povećala rezultat, a strelac je bio Kostadinović. Nadu navajliji dao je krilni napadač Vesić, u 53min je smanjio rezultat. Tri boda iubedljivu pobedu ekipa kraj Starog hrasta ostvarila je u 73 min, kada se Kostadinović još jednom upisao u strelce.

Dalje

Milovanović za pobedu Aranđelovčana

Nikola 23. август 14:39
Đuričić izveo prekid sa strane, Golubović glavom golman brani, natrčava Todorović koji pogađa igrača na liniji lopta se odbila do Maricanovića koji pogađa prečku.Brkić startovao nad Stevančevićem u 16m, sudija pokazao na belu tačku, a Varagić pogodio donji desni ugao.Maricanović ubacio sa strane, Kostadinović propustio do Todorović uz prve hvata volej pod prečku.Kiks Slavkovića P, a Milovanović istrčava 1na1 sa golmanom i pogađa levi ugao za 1:2.

Dalje

Poraz na kraju prvenstva

Nikola 11. јун 07:27
Todorović nakon odigravanja Maricanovića,nije iskoristio zicer.U sličnoj situaciji našao se Slavković Đ,ali ni on nije savladao golmana.Đuričić iz sl šutira preko zida,golman opet na visini zadatka.Na samom početku drugog dela Tufegđžić iskoristio šansu za 0:1.Krstić centrirao sa desne strane,Todorović glavom sa druge stative ubacio loptu u mrežu preko golmana.Todorović ponovo ne koristi poklon golmana.U poslednjih 5m gosti postižu još dva gola

Dalje

Slavković evrogolom obeležio utakmicu

Nikola 03. јун 07:24
Silovito krenuli gosti od samog početka i čak 4 poništena gola zbog ofsajd pozicije. Ipak do prednosti dolazi domaćin pogotkom u 9 min. Do kraja poluvremena gosti preokrenuli preko Slavkovića i Manasijevića. Na početku drugog dela evrogol Slavkovića makazicama donosi prednost, a Maricanović povećao na tri gola razlike. U samom finišu damaći postigli dva gola, a mladi Simić peti gol za goste. U poslednjem kolu dočekujemo ekipu odličnu Karađorđa.

Dalje

Stamničani izdržali napade i odneli 3 boda

Nikola 28. мај 11:23
Gosti su svoju jedini šansu na utakmici iskoristili kada je Ćirić posle kornera doneo prednost svom timu. Do kraja poluvremena zicere 1na1 nisu iskoristili Todorović i Slavković, a Brkić nakon kornera glavom poogodio stativu. U drugom pol Petrićević šutirao, golman odbio, natrčao Todorović ali neprecizan. Zatim Krstić iz solo prodora pogodio prečku, a da bi Kojadinović na samom kraju glavom šutirao pored stative.

Dalje

Babić presudio u Dobrnju

Nikola 23. мај 07:38
Već na samom početku posle duplog pasa sa Kostadinovićem Đuričić postigao gol.Nakon kornera Živković glavom poravnao rezultat. Na početku drugog pol Nikčević pobegao čuvarimo i donosi prednost domaćinu. Posle nekoliko minuta udarcem sa 18m Todorović izjednačio rezultat. Nikčević izveo korner, a Živković ponovo glavom postiže gol za 3:2. Inače meč obeležilo katastrofalno suđenje glavnog sudije. U narednom kolu gostuje nam ekipa Rudara iz Stamnice.

Dalje

Lider slavio u Markovcu

Nikola 23. мај 07:18
Miljković izveo korner, Slavković slabo reagovao na petercu, a onda najbolje se snaša Pavlović koji između dva igrača donosi prednost gostima. Đuričić prošao po levoj strani i centrirao, a Slavković glavom promašio nemoguće. Sličan situacija desila se u drugom poluvremenu, ali za goste, Ristanović centrirao, a Pavlović klizećim startom ubacio loptu u mrežu. Đuričić odlično šutirao preko živog zida, ali Mišić odlično odbranio.

Dalje

Trijumf u opštinskom derbiju

Nikola 06. мај 13:22
Domaćin poveo u 6 min preko Veselinovića. Izjednačio Slavković, a prednost doneo Todorović. Ipak domačin stiže do izjednačenja, a Veselinović maši penal pa je prvi deo završen nerešeno. Todorović ponovo doveo u vođstvo, a odmah čim su krenuli sa centra Pavlović poravnao rezultat. Domaćin je u finišu ponestalo snage, pa su Slavković i Maricanović doneli pobedu. Sledeće nedelje očekuje nas teška utakmice, dolazi nam ekipa RSK koja je bez poraza.

Dalje

Todorović i Risimović za velika tri boda

Nikola 06. мај 13:03
U prvom delu mreže su mirovale, Kojadinović glavom šutirao pored stative, a par minuta kasnije šut Maricanovića zaustavio Dobrić. Samo što je krenulo drugo poluvreme Todorović šutirao, a Marković igrao rukom, sudija pokazao na belu tačku. Sa 11m siguran bio Todorović koji je doneo prednost. Gosti su imali 20 min igrača više, ali nisu uspeli da savladaju odličnog Risimovića koji sačuvao mrežu i obezbedio tri važna boda.

Dalje

Ubedljiv poraz u Velikom Gradištu

Nikola 06. мај 12:48
Ekipa iz Velikog Gradišta već na poluvremenu je došla do ozbiljne prednosti od 3 gola razlike, a da bi u drugom poluvremenu postigli još četiri i zabeližili veliki trijumf. U sledećem kolu gostuje nam odlična ekipa iz Ralje koja se nalazi u gornjem delu tabele.