Partizan - Brodarac 14:0

Martin 09. април 19:26
U 14. kolu Prve Beogradske lige, petlići Partizana ubedljivim rezultatom savladali su na svom terenu gostujuću ekipu Brodarca. Golove za naš tim postigli su Zečević Kosta (3), Milovanović Marko (3), Stojanović Aleksa (2), Bibić Relja (2), Ilić Velimir (2), Čermelj Marko (1) i Prigić Stefan (1). Bravo momci!

Dalje

Partizan - Čukarički 2:0

Martin 22. новембар 18:53
U zaostaloj utakmici 4. kola Prve Beogradske lige, petlići Partizana savladali su na svom terenu ekipu Čukaričkog rezultatom 2:0. Golove za naš tim postigli su Zečević Kosta u 30. i Ilić Vladimir u 50. minutu utakmice. Bravo momci!

Dalje

Voždovac - Partizan 0:8

Martin 15. новембар 21:56
U okviru 11. kola Prve Beogradske lige petlići Partizana ubedljivim rezultatom 0:8 savladali su domaću ekipu Voždovca. Golove za naš tim postigli su Zečević Kosta (u 7. 32. i 49. min.), Ostojić Stevan (u 40. i 57. min.), Ilić Velimir (18. min.), Milovanović Marko (30. min.) i Bibić Relja (67. min.). Bravo momci!

Dalje

Partizan - Teleoptik 5:0

Martin 25. октобар 21:41
U 8. kolu prvenstvene utakmice Prve Beogradske lige, naši petlići savladali su ekipu Teleoptika ubedljivim rezultatom 5:0. Golove za naš tim postigli su Zečević u 25., Mićić u 28., Milovanović u 10., Bibić u 64. i Damjanović 67. minutu meča. Bravo momci! Pogledajte grafički prikaz meča.

Dalje

Rad - Partizan 1:1

Martin 18. октобар 20:04
Petlići Partizana odigrali su nerešeno 1:1 na gostovanju protiv ekipe Rada, u okviru 7. kola Prve Beogradske lige. Jedini gol za naš tim postigao je Cvetičanin Luka u 25. minutu meča. Pogledajte grafički prikaz utakmice.

Dalje

Partizan - BSK Borča 2:0

Martin 12. октобар 08:40
U okviru 6. kola Prve Beogradske lige, naši petlići savladali su na svom terenu, gostujuću ekipu BSK Borča rezultatom 2:0. Golove za naš tim postigli su Zečević Kosta (6. min.) i Damjanović Jovan (30. min). Bravo! Pogledajte grafički prikaz meča.

Dalje

OFK Beograd - Partizan 1:3

Martin 04. октобар 20:47
Petlići Partizana slavili su na gostovanju protiv ekipe OFK Beograda, rezultatom 1:3. Golove za naš tim postigli su Milovanović Marko (9. i 14. min.) i Cvetičanin Luka (48. min.). Bravo! Pogledajte grafički prikaz meča.