FK Partizan-FK Novi Pazar 0:0

Komentari(1) | Autor:Martin 2014-03-15 21:56 Poslednja izmena:2014-03-15 21:56
U samo sedam dana omladinci Partizana i Novog Pazara sastali su se dva puta. U obe utakmice rezultat je bio nerešen. Ovog puta rezultat je bio 0:0. Po sunčanom vremenu pred oko pedesetak gledalaca viđen je ne preterano zanimljiv meč sa malo šansi. Najbolju priliku za pobedu Partizan je imao u 92. minutu kada je sudija opravdano dosudio jedanaesterac u korist našeg tima. Šut Mladenovića sa bele tačke odbranio je gostujući golman Kahrović. U 26. minutu zamenjen je gostujući igrač Biševac Edin jer se žalio na bolove u grudima. Ambulantnim kolima prevežen je na VMA i prema prvim nezvaničnim informacijama imao je blaži infarkt. ŽELIMO MU BRZ OPORAVAK! blablablablablablablablablablablabla Rezultat:0:0