Partizan - Brodarac 4:0

Kadeti 06. јун 09:05
Kadeti Partizana savladali su na svom terenu gosutujuću ekipu Brodarca ubedljivim rezultatom 4:0, u okviru 30. kola Kadetske lige Srbije. Golove za naš tim postigli su Vuković Uroš (45. i 60. min.), Vujanić Lazar (78. min.) i Eminović Almir (87. min.). Bravo momci!

Dalje

Partizan - Brodarac 1:1

Omladinci 06. јун 08:56
U poslednjem kolu Omladinske lige Srbije, na glavnom terenu stadiona Partizana, pred oko 200 gledalaca, naši omladinci odigrali su nerešeno 1:1 protiv gostujuće ekipe Brodarca. Jedini gol za naš tim postigao je Radojković Bograd u 18. minutu.

Dalje

Partizan - Napredak 4:0

Mlađi Kadeti 30. мај 09:53
Mlađi kadeti Partizana savladali su na svom terenu gostujuću ekipu Napretka, ubedljivim rezultatom 4:0, u okviru 29. kola Kadetske lige Srbije. Golove za naš tim postigli su Šehović Zlatan (4. min.), Janković Aleksa (20. min.), Šehapi Igor (31. min.) i Milosavljević Ivan (90. min.). Bravo momci!

Dalje

OFK Beograd - Partizan 1:0

Omladinci 30. мај 09:43
U pretposlednjem 29. kolu Omladinske lige Srbije, fudbaleri Partizana izgubili su minimalnim rezultatom 1:0, od domaće ekipe OFK Beograda. Derbi meč je odigran na glavnom terenu OFK Beograda pred oko 500 gledalaca, a jedini gol na meču postigao je Gigić iz jedanasterca u 26. minutu.

Dalje

Partizan - Brodarac 2:0

Pioniri 22. мај 21:14
Pioniri Partizana savladali su na svom terenu gostujuću ekipu Brodarca rezultatom 2:0, u 23. kolu Prve Beogradske lige. Golove za naš tim postigli su Pavlović Lazar u 13. i Ivić Nemanja u47. minutu meča. Bravo momci!

Dalje

Partizan - Novi Pazar 4:1

Kadeti 22. мај 21:04
Kadeti Partizana savladali su na svom terenu ekipu Novog Pazara rezultatom 4:1, u okviru 28. kola Kadetske lige Srbije. Golove za naš tim postigli su Jovanović Strahinja (u 38. 62 i 81. min.) i Jovanović Đorđe (48. min.). Bravo!

Dalje

Partizan - Novi Pazar 5:1

Omladinci 22. мај 20:55
U 28. kolu Omladinske lige Srbije, fudbaleri Partizana savladali su na svom terenu, gostujuću ekipu Novog Pazara , ubedljivim rezultatom 5:1. Golove za naš tim postigli su Dimitrić (13. min.), Petrov (35. min. iz jedanaesterca i 37. min.), Manić (62. min.) i Rađenović (90. min.). Ovom pobedom naši omladinci izbili su na prvo mesto na tabeli sa 58 bodova, koliko ima i drugoplasirana ekipa Čukaričkog uz utakmicu više. Bravo momci!

Dalje

Partizan - Brodarac 3:2

Mlađi Kadeti 09. мај 09:16
U okviru 26. kola Kadetske lige Srbije, naši kadeti savladali su na svom terenu gostujuću ekipu Brodarca rezultatom 3:2, i tako osvojili sva 3 boda. Golove za naš tim postigli su Nović Nikola (11. i 54. min.) i Zeka Arton (53. min.). Bravo momcii!

Dalje

Mlađi Kadeti 24. април 20:30
Mlađi kadeti Partizana savladali su u 24. kolu Kadetske lige Srbije gostujuću ekipu Novog Pazara ubedljivim rezultatom 5:1. Golove za naš tim postigli su Nović Nikola (45. i 62. min.), Šehović Zlatan (23. min.), Marković Svetozar (68. min.) i Ilić Andrej (88. min.). Bravo momci!