• Bivši klubovi: ČSK Pivara
  • God. rođenja:1995.
  • Visina:181cm
  • Težina:73kg

Kako to i obično biva, po nepisanom fudbalskom pravilu, ekipa koja promaši šanse biva za to kažnjena. Upravo to se i dogodili Novosađanima u 43. minutu kada je po levoj strani prošao Hot, ubacio nisku, oštru loptu pred gol, a Smajović je sa 2-3 metra neometan poslao u nebranjenu mrežu. Samo minut nakon vođstva domaćini su imali kolosalnu priliku da postignu i drugi pogodak  kada je Anes Hot izašao sam pred Rockova ali je golman Vojvodine fantastičnom intervencijom spasao siguran gol.

Trener Janković je na poluvremenu načinio tri izmene i od prvog sudijinog zvižduka fudbaleri Vojvodine krenuli su kao osice prema golu domaćina. Ta taktika im se isplatila već u 48. minutu kada se Luković na levoj strani oslobodio nekoliko protivnićkih igrača, odigrao pas Staniću koji je iz punog trka raspalio po lopti, a ona „liznula“ prečku i završila svoj put u mreži. Od tog trenutka na terenu je postojao samo jedan tim-Vojvodina. Prilike koje su propustili „crveno-beli“ teško je nabrojati, a većina od nijih ubraja se u kategoriju „teže promašiti nego postići gol“. Gol domaćina visio je u vazduhu sve do 70 minuta. Tada je po desnoj strani odlično prošao Ćurko, uposlio Asanija koji je oštrim udarcem smestio loptu u mrežu.