10 Desančić A. 72"
12 Petrović S. 72"
14 Karać Z. 80"
19 Grgić L. 54"

Vojvodina je odlično započela susret i već nakon 13 minuta došla do prednosti. Strelac vodećeg gola bio je Aleksa Bajić koji je iskoristio dubinsku loptu, pretrčao svog čuvara i lako savladao golmana Borisa Radunovića. Nekoliko minuta pre toga fantastičnu priliku za gol propustio je Milinković-Savić ali je čuvar mreže „građevinara“ sjajnom intervencijom sačuvao svoju mrežu.
Posle primljenog gola probudili su se i Radovci pa je rezultat u periodu od 23. do 28, minuta  potpuno preokrenut. Oba puta Beograđani su postigli golove na skoro identičan način. Kod oba pogotka lopta je prvo pogađala prečku, a zatim se odbijala, prvo na glavu Pavlu Radunoviću, a potom na nogu Nikoli Srećkoviću koji su spretno iskoristili ove poklone.

U drugom delu utakmice gledali smo odličnu borbu dva izjednačena protivnika,  šanse su se ređale na obe strane ali rezultat je do kraja ostao 2 : 1 za goste.
Sudijska trojka korektno je obavila svoj posao što se tiče igre na terenu i svojim odlukama nikako nije uticala na krajnji ishod. Međutim,  dva minuta pre kraja sudija Brdar je zbog prigovora : „Ovo je bio đon“ odstranio trenera Vojvodine Kosanovića sa klupe. Vrlo čudno jer isti taj arbitar tokom celog toka utakmice ni jednom nije opomenuo trenera gostiju koji je nekoliko puta ulazio u teren i konstantno prigovarao sudijama.  Ovo se inače Brdaru ne dešava prvi put i očigledno je da koristi svoju poziciju arbitra da rešava neke svoje lične nesuglasice sa trenerom Vojvodine.