• Bivši klubovi: FK Vojvodina
  • God. rođenja:1995.
  • Visina:183cm
  • Težina:75kg

Iako oslabljena neigranjem : Pankova, Babića, Joksimovića, Stanića, Stamenića i Ćurka (a da zlo bude gore, u 15. minutu povredio se i Vukaljević), ekipa Vojvodine odlično je odigrala utakmicu protiv ambicioznog i opasnog domaćina.
Trener Kosanović izvukao je maksimum od zaista malog fonda igrača (svega 16) i posle ove pobede sa mnogo više optimizma može čekati nedeljni derbi protiv Rada.

Prvi minut i odmah velika šansa za Piroćance. Grešku veznog reda gostiju iskoristili su domaći igrači i izveli brz kontranapad posle koga se Đurić našao sam ispred golmana Petrića. Šutirao je iz trka sa nekih 12-13 metara ali je golman Vojvodine bravuroznom reakcijom sprečio siguran pogodak.
Sve ostalo što smo videli u prvih 45 minuta dešavalo se na polovini Radničkog. Fudbaleri Vojvodine igrali su sigurno na sredini terena ne dozvoljavajući protivniku da ugrozi njihov gol. Odlično je funkcionisao i štoperski par Fimić-Gavrić koji je pod kontrolom držao napadače Radničkog.
Vojvodina je u tom periodu imala 3 ozbiljne prilike preko Makarića i  Asanija (dva puta) ali je prvo poluvreme završeno bez golova.
U pauzi je trener Vojvodine iz igre izveo umornog Stefana Petrovića, a umesto njega uveo Nikolu Vujičića i to se ispostavilo kao odličan potez. Upravo je Vujičić bio najzaslužniji za vodeći gol Novosađana. Plavokosi vezista je na desnoj strani „zaludeo“ dvojicu igrača Radničkog, došao do gol aut linije i filigranski tačno uposlio Makarića. Usledio je šut kapitena Vojvodine sa 11 metara koji je golman Radničkog sjajnom reakcijom kratko odbio, a na loptu je natrčao Asani i oštrim udarcem poslao je u mrežu. Nakon toga domaći tim krenuo je svim silama ka golu Vojvodine rešen da izjednači rezultat. Međutim, igrači u plavim dresovima izdržali su 20-tak minuta pritiska i onda iz jednog kontranapada duplirali vođstvo golom Makarića. Vošina „prva violina“ je primio loptu na ivici šesnaesterca, lagano se oslobodio svog pratioca i hladnokrvno pogodio levi donji ugao.
Radnički je smanjio 12 minuta pre kraja utakmice preko Mančića.  Posle kornera i kratko izbijene lopte na ivicu kaznenog prostora levi bek Radničkog je fantastičnim „drop-kikom“ pogodio levi gornji ugao gola Petrića. Trudili su se Piroćanci maksimalno da do kraja izjednače ali im to nije uspelo pa Novosađani sasvim zasluženo odneli ceo plen.