• Bivši klubovi: Radnički Stobex, Loznica, Zemun
  • God. rođenja:1995.
  • Visina:183cm
  • Težina:77kg

Vojvodina, oslabljena neigranjem kažnjenih : Pankova, Babića, Makarića i Joksimovića ali sa oporavljenim Asanijem, od prvog zvižduka sudije Sremca preuzela je inicijativu ali je slično kao i sinoć u utakmici prvog tima doživela hladan tuš u 14 minutu. U jeku napada „ceveno-belih“, gosti iz Čelareva došli su u vođastvo. Posle greške štopera Gavrića koji je samo na kratko izbio loptu iz svog šesnaesterca, igrači ČSK-a brzo su izmenjali pas na ivici kaznenog prostora, golman Petrić nije uspeo da interveniše jer je bio blokiran od svog igrača pa je spretni Dabižljević doveo svoj tim u vođstvo.
Samo dva minuta trajala je radost „pivara“, a onda je odlični levi bek Vojvodine Nenad Kočović „prepisao“ slobodan udarac od Stojana Vranješa i izjednačio rezultat. Pre toga fauliran je brzonogi Asani, a Kočović sa  metara iskosa sa desne strane pogodio dalji ugao golmana Kocića.
U 38. minutu videli smo potez koji je oduševio sve prisutne. Sergej Milinković-Savić se desetak sekundi poigravao sa svojim rivalima tako što je prebacivao loptu sa noge na nogu ne dozvollivši joj da dodrne zemlju, potom je iz trka sa 30 metara uputio „suvi list“ i pogodio levi donji ugao.
Na poluvremenu trener Kosanović je u svlačionici ostavio do tada najboljeg igrača na terenu, a umesto njega u igru je ušao Karać. Konce igre na sredini terena  u svoje ruke preuzeo je tada Stefan Petrović koji je i najzaslužniji za treći pogodak. Vezsta Vojvodine je prvo oduzeo loptu igračima ČSK-a, potom je u nezadrživom trku, nanizavši nekoliko rivala, utrčao u šesnaesterac gde je zaustavljen na nepropisan način što je solidni sudija Sremac okarakterisao kao prekršaj za najstrožu kaznu. Elmir Asani je bio siguran sa bele tačke. Devet minuta kasnije, isti igrač je postavio konačan rezultat od 4 : 1. Prethodno je Aleksa Bajić uradio veći deo posla. Pretrčao je svog čuvara, ušao u kazneni prostor pa onda nesebično uposlio Asanija koji je bio u boljoj poziciji. Vižljasti napadač sačekao je da mu golman krene u susret i onda rutinski pogodio desni ugao.