• Bivši klubovi: FK Borac Banja Luka
  • God. rođenja:1996.
  • Visina:192cm
  • Težina:85kg
Kako je utakmica počela fudbaleri Vojvodine su  svima dali do znanja ko je "gazda" na terenu. Slično kao pre desetak dana kada su Partizanu dali "javni čas fudbala" tako su i drugom velikom rivalu s Topčiderskog brda održali "dopunsku nastavu" iz modernog fudbala. Puleni Milana Kosanovića demonstrirali su taktičku disciplinu, neverovatnu agresivnost, presing u kojem svakog trenutka na svakom delu terena na protivničkog igrača jurišaju dvojica Vošinih tako da su domaći fudbaleri napravili bezbroj tehničkih grešaka u pasovima, nasumično izbacivali loptu van terena...
Plod takvog razvoja događaja na terenu bile su šanse koje su fudbaleri Vojvodine propustili u prvih 45 minuta. Najzreliju je imao Uroš Stamenić u 19. minuta kada je Pankov krenuo u napad sa svoje polovine, odlično uočio i uposlio Vukaljevića na desnoj strani, ovaj je iz punog trka ubacio oštru loptu po zemlji na koju je natrčao Stamenić i poslao je za malo pored stative.
Danas sjajni Pankov za dlaku je promašio cilj iz slobodnog udarca sa 27-28 metara. Lopta je nakon njegovog šuta prohujala preko prečke.
Za to vreme fudbaleri Crvene zvezde su najviše nade polagali u mnogo hvaljenog (ali malo primećenog) centarfora Jovića. Podatak da u prvom poluvremenu nisu uputili NI JEDAN udarac na gol Vojvodine govori više od svake reči. Sve ovo najviše zahvalujući fantastičnom štoperskom paru Pankov-Babić.
Samo jedan kratak period tokom drugog poluvremena, negde između 70-80 minuta Vojvodina je odigrala nešto slabije pa je tada Zvezda imala svoju jedinu šansu. Međutim, Marko Kordić je sjajnom intervencijom odbio loptu koju je ispred prazne mreže u korner izbacio Kočović.
Trenutak odluke zbio se u 84. minutu. Na samom uglu gde se spajaju linije kaznenog prostora oboren je Aleksandar Desančić. Loptu je Zoran Karać oštro ubacio na prvu stativu gde je u gužvi najspretniji i najbrži bio Luka Grgić i pored trojice protivničkih igrača poslao je u mrežu.
Mogla je Voša da potvrdi pobedu minut, dva kasnije kada se kapiten Makarić probio u šesnaesterac, izašao sam pred golmana, šutirao ali je golman Manojlović odbranio gotovo siguran gol.