• Bivši klubovi: FK Ajaks, ŠF RMR
  • God. rođenja:1995.
  • Visina:183cm
  • Težina:83kg
Teškom mukom su omladinci Vojvodine došli do 3 veoma važna boda koja će im sigurno podići samopouzdanje pred derbi sa Crvenom zvezdom. Kruševljani su kao i mnogo puta do sada u Novi Sad došli da "parkiraju autobus" ispred svog šesnaesterca. Branili su se najčešće sa 10 igrača dok je u špicu bio samo centarfor Radović. "Crveno-beli" su opsedali gol Stanojevića, pokušavali na sve načine da probiju "bunker" ali nije išlo. Da nesreća bude veća u ranoj fazi utakmice povredio se Elmir Asani pa je oštrica novosadskog napada  po desnoj strani bila oslabljena.
Presudan momenat susreta desio se u 21. minutu kada je u kaznenom prostoru fauliran brzonogi Stamenić, a sudija Jocović bez razmišljanja pokazao na belu tačku. Milan Makarić je sa penala "ubio pauka" u levom gornjem uglu.
Činilo se da će bedem Kruševljana još koji put popustiti u drugom poluvremenu ali sve je ostalo na dobrom voleju Bajića i lepoj odbrani Stanojevića, makazicama Stamenića i nekoliko neuspešnih pokušaja "crveno-belih" da se pasovima ušetaju u gol. Na kraju su igrači Napretka ni krivi ni dužni došli do par dobrih prilika iz kontri ali je rezultat ostao 1 : 0 pre svega zahvaljujući pravovremenim reakcijama Pankova, Fimića, Joksimovića i Gavrića.
Na kraju moramo napomenuti da Kruševljani u Novi Sad dolaze već četvrti put bez opreme adekvatnih boja i moraju da igraju u rezervnim dresovima Vojvodine. Zaista neprofesionalno i u krajnju ruku-nekorektno.