• Bivši klubovi: RFK Novi Sad
  • God. rođenja:1996.
  • Visina:171cm
  • Težina:75kg
Ipak, domaćini su prvi došli do prednosti. Nakon dobrog prodora i udarca Peličića golman Novosađana Petrić kratko je odbio loptu na koju je natrčao Vukomanović i sproveo je u mrežu. Do tog trenutka Vojvodina je već mogla voditi jer je sudija Trifković propustio da svira očigledan jedanaesterac zbog prekršaja nad Stanićem.
Posle vođstva „crno-beli“ su se povukli na svoju polovinu i čekali svoju zlu sudbinu koja im se prikazala u 36. minutu. Stefan Petrović je odlično ubacio loptu iz kornera, a štoper Nikola Fimić glavom zakucao loptu u mrežu.
Drugo poluvreme je počelo, a Vojvodina dolazi do prednosti. Asani je oduzeo loptu odbrani Partizana, stuštio se kao „Simplon ekspres“ po desnoj strani, potom uposlio Makarića koji je lagano poentirao za 2 : 1.
Svoju odličnu igru Elmir Asani je krunisao efektnim golom u 61. minutu. Duplim pasom prošetali su se Asani  i Aleksa Bajić kroz odbranu protivnika. Dugonogi Bajić lako se oslobodio svog čuvara, uputio centaršut sa desnog boka, a Asani udarcem glavom efektno pogodio mrežu.
Svoj drugi, a Vošin četvrti gol postigao je kapiten Milan Makarić posle kornera sa leve strane. Loptu je prvo ka mreži poslao Bajić, ona se od nekog odbila, a makaić je iz neposredne blizine poslao u desni ugao.
Pored 4 gola fudbaleri Vojvodine propustili su još 5-6 stopostotnih šansi pa na kraju domaćin može biti i zadovoljan krajnjim ishodom