"OPTIČARIMA" STAO SAT

Dragan 20. октобар 10:12
Kadeti Vojvodine stigli su do još jedne pobede u nizu. "Optičari" su se predstavili kao čvrst i neugodan protivnik, odigrali napadački u prvih dvadesetak minuta, imali kolosalnu šansu preko Jovanovića, ali je Vošin Rus na golu, Igor Svešnjikov sjajno intervenisao.

Dalje

PET KOMADA..PET KOMADA ...TO JE NAŠA NADA

Dragan 05. октобар 19:45
Kadetska ekipa Vojvodine je bez većih problema zabeležila još jednu ubedljivu prvenstvenu pobedu. Mladi fudbaleri kruševačkog Napretka ispraćeni su iz Novog Sada sa pet golova u mreži.

Dalje

KAD KADETI MARŠIRAJU

Dragan 21. септембар 22:24
Na dosta teškom terenu kadeti Vojvodine pobedili su danas Niški Radnički rezultatom 4:1. Gosti su se predstavili u dobrom izdanju, mnogo boljem nego što to rezultat pokazuje.

Dalje

CVETAJU MLADE "LALE"

Dragan 15. септембар 10:03
Samo 45 minuta bilo je dovoljno kadetima Vojvodine da upišu tri nova boda. Čačanski Borac je bio lak plen za Novosađane koji su poveli golom Zeljkovića iz jedanaesterca da bi sudbinu domaćina zapečatili Gajić i Adamek.

Dalje

DVA GOLA ZA TRI NOVA BODA

Dragan 07. септембар 22:35
Kadeti Vojvodine su nastavli sa dobrim i grama i rezultatima. "Crveno-beli" su na svom terenu rutinski savladali vršnjake Čukaričkog golovima Adameka i Mićina.