Grafičar-Bežanija 2:6

Komentari(0) | Autor:Vladislav2014-06-14 21:36 Poslednja izmena:2014-06-14 21:36
U pretposlednjem kolu "lavići" su na gostovanju već otpisanom Grafičaru nastavili niz ubedljivih pobeda u finišu prvenstva. Na poluvremenu je bilo samo 0:1 ali je drugo poluvreme obilovalo golovima i neiskorišćenim stopostotnim šansama pa je rezultat mogao biti i dvocifren. Na kraju se završilo sa šest golova u mreži Grafičara. Zanimljivo je da je standardni golman Nikola Simić poslednjih dvadesetak minuta odigrao kao špic i to veoma uspešno. Sa ova tri boda Bežanija se popela za još jednu stepenicu na tabeli i preostao je samo derbi poslednjeg kola sa Brodarcem 2 u sredu. blablablablablablablablablablablabla Rezultat: