3 Marinković N.
99 Gvozdenovic N. 1
19 Djordjevic M.
Izveštaj
Povratak u budućnost(realnost) kako je napisano i u naslovu oslikava stanje stvari. Trenutni skor KMF Olimpa dve pobede jedna nerešena i tri poraza, za nekoga odlično za nekoga loše ali mislim da je to realna slika. To i jeste čar ove lige gde se jednostavno greške ne praštaju gde svako može da pobedi svakoga i da za svaki bod moraš dati sve što imaš u sebi pa čak i naći nešto što nisi znao da ga imaš da natopiš dres oguliš parket. Na sinoćnoj utakmici je bilo svega po malo od predhodno navedenog što znači da je trebalo da ga bude mnogo da bi smo pobedili.

Gosti su činise dosta motivisanije ušli u ovaj meč i već u drugom minutu postigli gol iz prekida gde je čini se mladi Đorđević morao bolje da postavi zid i on sam da se pozicionira ostavio je i suviše prostora Kolakoviću koji plasira u nebranjeni deo mreže i postiže pogodak međutim nije se dugo čekalo do poravnanja već u 5. minutu raspoloženi kapiten Dunjić postiže pogodak 1:1 gosti su uglavnom igrali sa pet igrača u polju što je domaćinu pravilo problem i sa dva brza gola u 10. i 11. minutu Lišanin i Dramićanin povećavaju rezultat na 1:3 što je i rezultat sa kojim se otišlo na odmor.

Drugo poluvreme domaćin opet iz svoje greške daje loptu u noge gostima i već u prvom minutu drugog poluvremena Lišanin postiže pogodak za velikih 1:4 tek od tog trenutka domaći Olimp kao da se probudio ređale su se šanse nekolicnu ih je imao Kapiten Dunjić kao i Đorđević ali je golman Lišanin Đorđe poskidao sve Olimp kreće sa pet igrača u polju i Gvozdenović u 31 minutu postiže pogodak za 2:4 osetila je i publika da može doći do povoljnog rezultata i dodala "GAS" ređale su se šanse Dunjić je imao i stativu jednostavno lopta nije htela u gol gostujući igrači su iskusno prebacili svu pažnju na sudije koje su sudile fer i korektno ali gosti su konstantno skakali i bunili se za svaku odluku stigli su tako i do šestog faula kapiten Dunjić je preuzeo odgovornost ali golman Lišanij se odbranio u 36.minutu Vujašanin opravdano dobija crveni karton za povlačenje i od tog trenutka Olimp je sa tri igrača u polju što su iskusni gosti iskoristili i postavili u 37.minutu konačan rezultat 2:5
Sledeća destinacija Mašinac Kragujevac subota 20.11.2016 u 20:30