• Bivši klubovi: Fk Sloga Kraljevo Kmf Iperija
  • God. rođenja:/
  • Visina:184cm
  • Težina:79kg
Kao što je i rečeno u uvodnom delu teksta "Moji Anđeli" su podgrejali atmosferu i dali energiju našoj ekipi te je red da i njih predstavimo, a posle toga više reči o samoj utakmici.

Izveli su tačku prilagođenu našem sportu našta je pubilika fantastično reagovala ali ceo šou je ukrala zvezda plesnog kluba "Moji Anđeli" uostalom pogledajte

Sada da pređemo na samu utakmicu, Olimp je sigurno ušao u meč i posle uvodnog ispitivanja snaga već u 4. minutu postže pogodak koji je možda i auto-gol ali je pripisan Nemanji Gvozdenoviću. Pogodak je probudio goste iz Šabca koji su od tog trenutka zaigrali bolje ali sve se svodilo na pokušaje sa nekih 14 15 metara od gola Đorđevića, u jednom trenutku je pala koncentracija našim igračima i drugi put vraćaju loptu golmanu Đorđeviću koji je prilično panično reagovao što je umalo moglo domaći Olimp da košta izjednačenja ali na sreću sve se završilo bez posledica. Usledio je preriod igre u kojem je dominirao domaćin ali do sledećeg pogotka se čekalo do pred kraj poluvremena kada gol postiže Džeko Đorđević verovatno najbolji akter meča ako ne najbolji sigurno najpožrtvovaniji ostavio je metar kože i litre znoja na parketu. Na odmor se otišlo sa 2:0 za Olimp.
Drugo poluvreme je postojao samo jedan tim, gosti kao da su spustili gard i čekali da se utakmica završi golove u drugom poluvremenu su postigli Prša Jovanović u 26. minutu Vujašanin u 27. Džeko Đorđević u 32 kapiten Dunjić u 33 Digić u 36 i mlađani Marinković u 39. Posle pogotka Digića u 36. minutu pri rezultatu od 6:0 ne dopustivo je pala koncentracija domaćoj ekipi bez obzira na veliku prednost futsal je takav sport da i najmanje opuštanje može imati posledice nadamo se da nas ta dva gola neće koštati na kraju ako se bude gledala gol razlika za goste su golove postigli Melcer u 37 i Milovanović u 38. minutu. KMF Olimp sledeću utakmicu gostuje u Prjepolju protiv Župskog Rubina sa kojom imamo bilans od dva nerešena ishoda 4:4 je bilo u Vrnjačkoj Banji i 2:2 u Prjepolju u sezoni 2013/14.
Veliko hvala publici koja je prisustvovala u velikom broju kao i sponzorima nagradne igre Kafanici Trifunović, Dobroj Klopi , Kaffe Di Milanu, kao i našim sponzorima kluba Dis Sporu, Našoj Pekari Mag Creativu Menjačnici Bežan Biro Kafiteriji SO Vrnjačka Banja SC Vrnjačka Banja  i svim ostalim ljudima koji nas individualno pomažu.