• Mesto: FC "Vujadin Boškov"
  • Datum: 25. мај 2014.
  • Vreme: 13:00
  • Broj gledalaca: 200
  • Sudije: Glavni sudija : Branko Labus (Novi Sad), pomoćnici : David Matić i Milan Šutulović (Novi Sad)

• Težina:73kg
"Crveno-beli" su uvođstvo došli u 21. minutu preko najboljeg igrača na utakmici Dobrivoja Velemira koji je nakon što ga je uposlio Lazarević, odlično šutirao sa ivice šesnaesterca i pogodio levi gornji ugao.
Kragujevčani su izjednačili krajem prvog dela igre pravim evro golom Gočanina. Štoper Radničkog uhvatio je volej sa 16 metara i sjanim udarcem prvo pogodio stativu od koje se lopta odbila u mrežu.
Konačan rezultat postavio je najbolji strelac Novosađana Strahinja Krstevski u 62. minutu. Visoki centarfor Vojvodine najstorski je iskoristio prodor i centaršut upornog Velemira i sa 7-8 metara sproveo loptu iza leđa golmana Mikovića.