• Bivši klubovi: FK Vojvodina
  • God. rođenja:1997.
  • Visina:202cm
  • Težina:92kg

Radnički je došao u vođstvo 15 minuta pre kraja utakmice kada je grešku zadnje linije Vojvodine iskoristio Srećković, prošao po desnoj strani, a onda odigrao povratnu loptu na koju je natrčao Lukić i pogodio mrežu. Do tog trenutka Novosađani nisu imali ni jednu jedinu šansu ako izuzmemo nerazumnu odluku sudije Tripkovića u prvom poluvremenu kada je Milinković-Savić dugim degažmanom prebacio kompletnu odbranu Radničkog, a Krstevski krenuo sam ka golu. U tom momentu gospođica Zorana Punoševac (pomoćnica sa suprotne strane) signalizirala je zastavicom da je golman Vojvodine prilikom degažiranja lopte izašao van kaznenog prostora. Ništa ovo nebi bilo sporno (možda je golman Voše stvarno bio van šesnaesterca) ali je dama sa zastavicom intervenisala tek kad je bilo očigledno da je napadač Vojvodine u gol šansi. Da situacija bude još smešnija, glavni sudija je umesto direktnog dosudio indirektan udarac za domaćina.
„Crveno-beli“ su izjednačili 7 minuta pre kraja iz jedine prave akcije u kojoj je Strahinja Krstevski sjajno gurnuo loptu između dva igrača Radničkog u prazan prostor, a Nemanja Stanković manirom iskusnog strelca pogodio desni donji ugao za konačnih 1 : 1.