U komšijskom derbiju, omladinci niškog Radničkog su bili bolji od vršnjaka iz Pirota.

Dalje

Finiš delo pokvario

Komentari (0) | Selektor 19. новембар 20:38
Prava je šteta što omladinci Radničkog svoju najbolju igru na gostovanjima u dosadašnjem delu sezone nisu krunisali osvajanjem bodova. Do 75. minuta su imali vođstvo, ali su crveno-beli dodali i gas i za manje od deset minuta preokrenili rezultat u svoju korist: Crvena zvezda – Radnički Niš 4:2.

Dalje

Merak po kiši

Komentari (0) | Selektor 12. новембар 21:05
U svom najboljem izdanju od početka sezone, omladinci Radničkog ostvarili su najubedljiviju pobedu. U 16. kolu Omladinske lige Srbije: Radnički – Mačva 5:2. Treba odati priznanje akterima današnjeg meča kojeg su odigrali u skoro nemogućim uslovima za igru, a pedesetak promrzlih gledalaca je i te kako imalo šta da vidi. Obilnu kišu ispratila je i „kiša“ golova, a to je i najbolja nagrada ljubiteljima fudbala koji su se danas okupili na Čairu.

Dalje

Promašajima u poraz

Komentari (0) | Selektor 06. новембар 21:00
Omladinci Radničkog porazom su okončali prvi deo prvenstva. Nišlije su ponovo iskazali stare boljke, neefikasnost pre svega, pa su, i pored terenske inicijative i većeg broja šansi, ostali praznih ruku u meču sa Radom. Mladi „građevinari“ pobedili su na Stadionu kraj pruge 2:1, a pobednosni gol postigli su u 96. minutu.

Dalje

I od Voždovca samo bod

Komentari (0) | Selektor 02. новембар 00:50
Još jedom su naši omladinci podelili bodove u meču u kojem su nadigrali protivnika. Utakmica sa Voždovcem protekla je u boljoj igri našeg tima, ali piše se samo krajnji rezultat. A on glasi – 1:1.

Dalje

Remi sa Kruševljanima

Komentari (0) | Selektor 23. октобар 17:46
Kvalitetna fudbalska predstava viđena je danas na „Stadionu kraj pruge”. Akteri su bili omladinci Radničkog i kruševačkog Napretka, koji podelili bodove odigravši nerešeno 2:2. U utakmici punoj preokreta do čitavog plena su mogli i jedni i drugi, ali nakon svega viđenog, ipak se čini da je podela bodova najpravedniji ishod.