Fudbalski savez Srbije je uputio pomoć za 268 amatersih klubova širom teritorije Republike Srbije, među kojima se nalazi i naš klub.

Dalje

Drugo kolo bez pobede

Admin 24. октобар 23:21
Nova derbi utakmica i opet poraz. Busije su na ''domaćem terenu'' u devetom kolu Međuopštinske lige-grupa A poražene rezultatom 1:2 od ekipe FK 011. U utakmici koja je bila puna veoma čudnih sudijskih odluka, uspešniji su bili gosti, i uprkos promašenom penalu u trećem minutu meča, uspeli da odnesu sva tri boda. Pogodak za naš tim postihao je Komazec Srđan, u 81. minutu utakmice.

Dalje

Pekinut pobednički niz

Admin 22. октобар 19:48
U derbi susretu dve najbolje plasirane ekipe, Busije su u osmom kolu Međuopštinske lige-grupa A poražene rezultatom 1:2 od Posavca u Boljevcima. Pred velikim brojem gledalaca u sjajnom fudbalskom ambijentu, viđena je veoma dobra utakmica koja je opavdala epitet derbija. Na žalost, domaći su bili uspešniji, te su tri boda ostala u Boljevcima.

Dalje

Jedan gol, tri boda

Admin 01. октобар 21:43
Ekipa Busija je nastavila sa odličnim nizom ove sezone i pred kolo pauze zauzima prvo mesto. U šestom kolu Međuopštinske lige grupa A savladana je ekipa Šećeranca, rezultatom 0:1. Na terenima FSB-a na Adi, u sjajnim uslovima i pred velikim brojem publike, naša ekipa je do veoma bitna tri boda stigla preko, na ovom meču rezerviste, Komazec Srđana, koji je pogodio iz slobodnog udarca u 68. minutu meča.

Dalje

Minimalac za ''nova tri boda''

Admin 01. октобар 21:21
Nova pobeda ekipa Busija, i nova tri boda u borbi za vrh. Ovog puta je u 5. kolu Međuopštinske lige grupa A, u Ugrinovciam savladan dobro poznati protivnik, novobeogradski BUSK. U idealnim uslovima za igru viđena je odlična utakmica, sa dosta lepe igre, prilika ali i dva poništenena gola za goste. Gol koji je bio vredan tri boda, postigao je ponovo kapiten Kablar Dušan, u 17. minutu utakmice iz slobodnog udarca sa blizu 25 metara.