Nova Pobeda

Komentari(0) | Autor:Miloš 11. септембар 2016. Poslednja izmena: 11. септембар 2016.
Omladinci FK Grafičara sjajnom igrom savladali su Trudbenik sa 3-1
Momci su odlično startovali meč i već u 10. minutu Terzić je postigao prvi gol. Šanse su nastavile da se ređaju i kao najbolju izdvajamo penal u 25. minutu kada je snažno šutnuo preko gola.
Pred kraj prvog poluvremena u 39. minutu Terzić je nakon sjajnog prodora, predriblao i golmana i neometano poslao loptu u nebranjenu mrežu.

U drugom poluvremenu Grafičar je nastavio da napada i Bujišiću (koji je ušao na poluvremenu) trebalo je samo osam minuta da postigne treći gol. Šanse su nastavile da se ređaju, ali one nisu iskorišćene.
U 90. minutu sudija je svirao penal za Trudbenik, šuter je pogodio i postavio konačan rezultat 3-1.

"Najvažnija je pobeda, uslovi za igru su bili izuzetno teški, momci su se sjajno borili i pobedili"

Rekao nam je Spira Grujić trener Omladinskog sastava FK Grafičar.

Nakon utakmice popričali smo i sa Vladimirom Gašićem trenerom Trudbenika.

"Bila je dobra utakmica, igrači Grafičara su uigraniji od nas i spremniji što je došlo do izražaja. Mi smo na nekim svojim greškama primili golove. Pobeda Grafičara je zaslužena".
Rekao je Gašić

Omladinski tim FK Grafičara ima maximalan učinak u prva tri kola uz gol razliku 16-3.
Po 9 bodova imaju još samo BSK 1925 i 011 koji su takođe slavili u trećem kolu. Zbog gol razlike FK Grafičar ostaje na prvom mestu na tabeli Druge omladinske lige Beograd.