• Mesto: Jagodina
  • Datum: 30. август 2014.
  • Vreme: 19:30
  • Broj gledalaca: 1500
  • Sudije: Glavni sudija : Milorad Mažić (Vrbas), pomoćnici : milovan Ristić (Beograd) i Dalibor Đurđević (Kruševac)

• Pozicija u timu:vezni red
  • Bivši klubovi: FK Vojvodina, FK Cement (Beočin)
  • God. rođenja:1993.
  • Visina:187cm
  • Težina:75kg

Još se gledaoci nisu ni pošteno smestili na tribine, a na semaforu je pisalo 0 : 1. Mirko Ivanić je filigranski tačnim pasom u kaznenom prostoru pronašao Lazara Veselinovića, a ovaj je iz prve gađao i pogodio levi donji ugao golmana Anđelka Đuričića. Očekivalo se da će nakon vođstva gostiju Jagodinci krenuti angažovanije, međutim na terenu je i dalje bio samo jedan tim-Vojvodina. Dva puta u kratkom vremenskom intervalu, Đuričić je spasavao svoju ekipu, zaustavljajući šuteve Ivanića i Alivodića. Ipak, golman Jagodine ponovo je morao da vadi loptu iz mreže u 20. minutu. Poletanović je sjajno izveo korner, a Nino Pekarić udarcem glavom poslao loptu na pravo mesto za 0 : 2.
Osam minuta kasnije, domaćin je praktično bez šanse postigao svoj prvi gol. Akcija je išla po desnoj strani, lopta je ubačena u kazneni prostor gde su se za nju borili Nemanja Arsenijević i Pankov. Fudbaler Jagodine je nekako iščačkao loptu iz nogu Vošinog štopera i iz neposredne blizine savladao nemoćnog Milinković-Savića.
Početkom drugog poluvremena, u 48. minutu, Jagodina je imala najbolju priliku da izjednači rezultat. Sa leve strane centrirao je Filipović, a strelac prvog pogotka za domaćina, Arsenijević, šutirao je sa 5 metara, ali je Milinković-Savić čudesnom reakcijom izbio loptu preko prečke.
Gosti iz Novog Sada ponovo dolaze do dva gola prednosti u 55. minutu. U brzom kontranapadu Gaćinović je proigrao Veselinovića koji je driblingom iz ravnoteže izbacio Mitoševića, ovaj ga je oborio, a sudija Mažić je pokazao na belu tačku. Siguran realizator kaznenog udarca bio je Veselinović.
Nešto kasnije, u 62. minutu, Poletanović je uputio pravu bombu sa preko 30 metara, Đuričić je odbio loptu koju je Šimac pokušao glavom da mu vrati. Ona je krenula ka nebranjenoj mreži, ali je golman Jagodine krajnjim naporom ponovo stigao do nje i izbio je u korner. Konačan rezultat postavio je Lepović u 73. minutu nakon dobrog centaršuta Arsenijevića sa desne strane. Vezista domaćih je bio najspretniji u buketu igrača i udarcem glavom pogodio mrežu.
Do kraja utakmice videli smo još dve zrele prilike za Vojvodinu preko Puškarića i Ivanića, kao i crveni karton domaćem igraču Milinkoviću zbog prekršaja nad Novakovićem u prvom minutu sudijske nadoknade.