• God. rođenja:1979.
  • Visina:177cm
  • Težina:75kg

Olimp inenadio i sebe i domaću ekipu KMF Mašinac iz Kragujevca.

Olimp je kao i u većini predhodnih mečeva loše otvorio utakmicu već na samom startu posle nekoliko minuta igre domaći su poveli sa 1:0 autogolom smušenog ali borbenog Bulatovića nije se puno čekalo do poravnanja rezultata u 8 minutu strelac je Džeko Đorđević. Usledio je period igre kada se domaća ekipa mučila da iznese loptu iz visokog presinga sto je rezultiralo vođstvom u 17. minutu golom Gvozdenovića koji je svoje saigrače zbunio neobičnom proslavom gola već u 19. minutu iskusni Prša Jovanović najbolji akter meča povisio je na 1:3 i sa bezbroj dobijenih duela držao svoju ekipu u igri. Domaći su dva puta dolazili do gola zaostatka u 27 minutu ali već u 28. minutu Džeko Đorđević je uz celu desnu aut liniju iyneo loputu i plasirao pored golmana za 2:4 od tog trenutka postoji samo jedna ekipa na terenu Mašinac, gosti kao da su se uplašili pobede i u 38. minutu Mijatović smanjuje na 3:4 čak su i Domaći imali udarac sa deset metara ali je Đorđević prvo odlično reagovao a onda i uz malo sreće na odbijenu loptu natrčava igrač Mašinca koji pogađa Đorđevića u glavu ubrzo posle toga kapiten Dunjić prelepim golom sa polovine terena postiže pogodak za 3:5 i taman kada smo pomislili da je kraj brz gol Antunovića je podigao neizvesnost u maksimum na kraju gosti su se ipak nekako odbranili opet zahvaljujući iskusnom Prši Jovanoviću.

Olimp 28.11.2016 (ponedeljak) u 19:30 u Hali Vlade Divac dočekuje lidera prvenstva koji jošuvek nema poraz niti nerešenu utakmicu.