11 Bulatović M.
3 Marinković N.
99 Gvozdenovic N.
19 Djordjevic M.
Teško gostovanje i još teži poraz. Sve je to sastavni deo sporta i jeste i pobede i porazi ne pobedi uvek bolji na terenu, ali na kraju se gleda samo rezultat a rezultat je KMF Župski Rubin 4:0 Kmf Olimp Vrnjačka Banja.

Izuzezno dugačak put kao da je ostavio traga na naše igrače koji su bili bez neophodne svežine nekako sto bi se prostim jezikom reklo mrtvi i ako je jedna od pozitivnijih stvari sa ovog putovanja prevoznik kome se izuzetno zahvaljujemo ovim putem "VUK TURS"

Utakmicu smo korektno otvorili ali bez realizacije, u prvih pet šest minuta igre iz uigranig akcija pogodili smo dve prečke koje su nas kasnije koštale poraza, protivnik je pred kraj prvog poluvremena postiga gol iz udarca sa nekih desetak metara i sa rezultatom 1:0 se otišlo na poluvreme
Drugo poluvreme ista priča mi smo stvarali šanse a protivnik je postiga gol i polu kontre za 2:0 polovinom drugog poluvremena Olimp pokušava da sa pet igrača u polju okrene rezultat ali domaćin je odoleo naletima i dva nesigurna pasa kaznio sa još dva pogotka, ostaje žal iz prostog razloga što smo mogli da ostvarimo povoljniji rezultat ali sve je to sport okrećemo se sledećoj utakmici protiv KMF Ivanjice koja se igra u nedelju 13.11.2016 u 20h u hali Vlade Divac gde pripremamo veliko iznenađenje pripadnicama lepšeg pola i pozivamo ih da dođu u što većem broju ali o tome uskoro opširnije.