99 Gvozdenovic N. 1
19 Djordjevic M.
Прво коло друге футсал лиге
КМФ Партенон 3:1 КМФ Олимп

Одлично смо отворили утакмицу и већ у петој секунди Гвозденовић се нашао очи у очи са голманом
Партенона али није успео да погоди мрежу домаћина, већи део првог полувремена смо доста добро контролисали утакмицу која је била изузетно трвда али врло занимљива и динамична Олимп је пропустио прилику средином првог полувремена да постигне погодак из прелепе уигране акције из корнера Гвозденовић је остао сам на другој стативи али опет лопта није хтела у гол. Уследила је казна домаћина који је постигао гол индивидуалном мајсторијом њиховог новајлије који је вукао лопту уз аут линију и одлучно је понео у средину и са неких девет метара постигао прелеп погодак, са резултатом 1:0 се отишло на полувреме.
Друго полувреме изједначена борба и шансе на обе стране и тренутак када је дугогодишње игранје у другој лиги пресудило у корист домаћина из једне полу контре гостију, домаћин је пресекао пас и ре контра на другој страни коју су играчи партенона рутински искористили и повели са 2:0, што је и довело до опуштања код домаћина и већ у следећем нападу са три брза паса Гвозденовић добија лопту на другу стативу и резултат је 2:1, гости од тог тренутка крећу у тоталну офанзиву и последњих три минута играју са пет играча у пољу али врло јалово и без  конкретног решења што је и коштало екипу Олимпа гола у последњој секунди меча за коначних 3:1. Сума сумарум врло добра утакмица где су наши момци показали да могу равноправно да се боре са свим екипама у лиги пошто је КМФ Партенон један од кандидата за улазак у виши ранг, следи утакмица против Економца Б у Врњачкој хали Владе Дивац у недељу 16.10 у 19 часова и премијера пред домаћом публиком.