Pioniri 2 odličnom igrom do pobede.

Komentari(0) | Autor:Skola 2015-02-08 16:47 Poslednja izmena:2015-02-08 16:47
Pioniri 2 oduševili mnogobrojnu publiku koja je iskoristila subotnje pre podne da pogleda utakmicu vrednu gledanja.Izabranici Aleksandra Čolovića odigrali su bez greške mada se sa tim ne bi složio i stručni štab.Šalu na stranu sve je štimalo žargonski rečeno u timu KK Crvene Zvezde od prvog do poslednjeg minuta utakmice.Protivnik OKK Zvezda stigla je na Čukaričku padinu maksimalno motivisana, ali iznenađenja nije bilo.Visok ritam utakmice i dobra rotacija igrača pokazali su se kao pravo rešenje za protivnika.Visoka prednost na početku utakmice samo se povećavala da bi na kraju šansu da igraju dobili i grači sa manjom minutažom.Rezultat 84-54 dovoljno govori od odnosu prema klubskim bojama tima.Sve pohvale igračima i stručnom štabu na fantastičnoj košarkaškoj predstavi.