Broj Prezime i ime Aktivnosti na utakmici
6 Popović Dušan F 1
8 Popović Žarko 18 F 5
9 Stojilković Nikola 7 F 4
4 Blašković Nikola 5 F 1
Pioniri 2 posle drame u finišu bili su prisebniji i odneli dva boda sa gostovanja ekipi Vračarca. Posle slabog uvoda u prvoj četvrtini koju je domaćin dobio sa 17:10 nismo smo se najbolje snasli na agresivnu igru u odbrani domaćina. U nastavku naša ekipa je uspela da se primakne protivniku i na odmor se otišlo rezultatom 32: 28 za domaćina. U trećoj četvrtini zaigrali smo mnogo bolje i preokrenuli rezultat te u poslednju deonicu ušli sa prednošću od 6 poena rezultat na semaforu je pokazivao 45:39 u korist naše ekipe. Poslednja četvrtina je donela pravu dramu. Protivnik nam je dozvolio i plus 11 na  pet minuta do kraja ali tada pravi seriju od 10 uzastopnih poena i utakmicu na minut do kraja dovodi u neizvesnost.Na sreću naši momci sačuvali su pribranost i posle par grešaka na obe strane utakmicu rešili u svoju korist rezultatom 61:60.