• Bivši klubovi: /
  • God. rođenja:2002.
  • Visina:148cm
  • Težina:37kg
         Lepa utakmica vidjena je danas na stadionu pod kulom. Prvo poluvreme pripalo je ekipi Radničkog koja je evro golom Radukića  sa 25 m došla u vodjstvo . Vršac je imao više loptu u posedu stvarao šanse , ali lopta nije htelaa u gol. Vranić je odličnim udarcem sa 18 m pogodio prečku , Ćirka Mateja je izašao ispred golmana ali nije uspeo da ga savlada . ..
           U drugom delu, Tomaša je zamenio Radisavljević koji je uneo mnogo svežine u igri Vršca. I dalje su se redjali napadi naših petlića i u 50 min Tejin je odlično reagovao na centaršut Mačara, primio loptu grudima i levom nogom savladao golmana Radničkog za 1:1.   Igrao se 58 min kada je Radisavljević brzo izveo slobodan udarac i dodao Ćirka Mateji koji je odličnim udarcem levom nogom sa oko 17 m pogodio suprotan ugao gola 1:2. Najlepši trenutak na utakmici dogodio se u 62 min kada je odlični Radukić prevario dva naša igrača i uputio pravu bombu sa oko 30 m , Lukić je sjajnom paradom uz pomoć prečke uspeo da zaustavi taj  udarac. Todorović je u poslednjem minutu utakmice u slalomu nanizao tri protivnička igrača vratio povratnu na 5 m do Bobića koji oštrim udarcem unutrašnjom stranom stopala postiže treći pogodak za ekipu Vršca.Trener Pera Rankov može biti zadovoljan pristupom ,zalaganjem i ponašanjem svojih igrača.