• Bivši klubovi: /
  • God. rođenja:2002.
  • Visina:163cm
  • Težina:51kg
    Počeo je prolećni deo Pionirske lige južnog Banata. U Vršcu je gostovao Lider na tabeli, ekipa Sloge iz Plandišta. Sloga je pobedila rezultatom 1:4. Ipak trener Pera Rankov može biti zadovoljan pristupom, disciplinom i pre svega borbenošću svojih igrača koji su pružili jak otpor najboljoj ekipi u ligi,
iako su  naši dečaci 2 a neki i 3 godine mlađi od dečaka iz Plandišta.
      Prvo poluvreme proteklo je u izjednačenoj igri . Sloga je u već u 5 min došla u vođstvo ,  Radulović Filip je iskoristio lep centaršut sa desne strane i sa 5 m postigao pogodak. Vršac je pokušavao iz kontra - napada da ugrozi gol protivnika , ali te akcije su se neuspešno završavale. Najbolju priliku   imao je Jankov u poslednjem minutu prvog dela. Oduzeo je loptu protivničkom štoperu , odigrao dupli pas po dubini sa Ćirka Andrejom i našao se 1 na 1 sa golmanom ali je loše šutirao i lopta je završila pored gola.
    Drugo poluvreme je bilo dosta sadržajnije. Igrao se 48 min kada je Sloga povela sa 0:2.Peševski je prošao po levoj strani ,bio jači u duelu protiv dva igrača Vršca , vratio povratnu loptu do Sprema koji rutinski postiže pogodak. U 55 min najlepši pogodak na utakmici postigao je Bobić Ognjen. Izveo je slobodan udarac sa oko 25 m i postigao evrogol, 1:2.  Lukić Ivan , najbolji pojedinac u ekipi Vršca u 58 min napravio je tri čudesne odbrane u jednom napadu,i izbacio lptu u korner. Nakon tog kornera , Spremo je doveo Slogu u vođstvo od 1:3 nakon slabe reakcije odbrane Vršca. Vršac je propustio tri odlične prilike , preko Jankova,  Ćirka Mateje i Mačar Uglješe... nisu se najbolje snašli  pred golmanom Sloge. Konačan rezultat postavio je Spremo u 70 min.