• Bivši klubovi: /
  • God. rođenja:2002.
  • Visina:155cm
  • Težina:45kg
 Prava prvenstvena utakmica vidjena je danas na gradskom stadionu u Vršcu. Gradski derbi pionira pripao je ekipi Fk Vršca rezultatom 2:1.
 Igrao se 15 min kada je Mačar preciznom "dijagonalom" spojio Tejina sa golom  koji je volej udarcem desnom nogom doveo Vršac u vodjstvo.  Kontrolisali su igru naši petlići , imali su veći posed lopte u odnosu na protivnika  , što im se isplatilo jer je u 24 min Jankov posle solo akcije povisio na 2:0 .
Do kraja poluvremena , naša ekipa je uspela da  sačuva vodjstvo jer je odbrana odlično funkcionisala na čelu sa Destani Darkom koji je danas bio neprelazan za protivničke napadače.
 U drugom poluvremenu  Predić postiže gol u 40 min  za ekipu Radničkog posle lepe akcije.Tejin je propustio odličnu priliku u 55 min , izašao je sam ispred golmana ali je  njegov lob udarac završio preko gola. Radnički je pretio iz kontri ali Tomaš, Drača i Destani uspeli su da zaustave te napade. Karović je 5 min pre kraja imao priliku ali je šutirao pravo u golmana. Radnički je poslednju priliku za izjednačenje imao posle kornera ali lopta je završila u rukama Lukića.  Ovo je bila poslednja utakmica jesenjeg dela sezone , u zimskom periodu naši petlići će  se takmičiti u futsal ligi i mini-maksi ligi .