16 Mak A. 45"
21 Bogdanov N. 50"
32 Karović B. 50"
11 Kalanj N. 1 50"
U prvih 35 minuta naši dečaci nisu mogli da pariraju fizički superiornijim dečacima  FK Sloge. Ipak Trener Pera Rankov nije bio zadovoljan ni pristupom igri u prvom poluvremenu ni zalaganjem.. Stiče se utisak da su se uplašili jačeg protivnika, pa je u tom grču napravljeno i dosta tehničkih a i taktičkih grešaka. Prvi gol je postignut u 7 min kada je Sikirica oklevao da ispuca loptu a Peševski , napadač sloge to iskoristio i rutinski savladao Lukića. Nije prošlo ni dva minuta već je bilo 2:0. Najbolji pojedinac na terenu Vašalić  , prošao je po desnoj strani odlično šutirao i pogodio gol. u 11 min Vašalić je centrirao posle solo prodora a Spremo na drugoj stativi  ostao sam i ubacio loptu u gol.U 20 min Peševski je iskoristio slabu reakciju Destani Darka i to je bilo 4:0.U 30 min.Vašalić je hteo da centrira ali mu je lopta prešla preko noge i završila u golu.
U prvom poluvremenu naš tim nije uputio ni jedan udarac na gol protivnika.
 U drugom poluvremenu Destani je slabo reagovao u svom kaznenom prostoru i ubacio loptu u sopstvenu mrežu. 7:0  bilo je u 45 min. kada je Ćirka Mateja izgubio loptu na sredini terena a Vašalić iz kontre uspeo da predribla Bobića i rutinski savlada Lukića koji je danas bio naš najbolji pojedinac jer samo zahvaljujući njemu rezultat nije bio još ubedljiviji.U drugom delu smo popravili utisak i uspeli smo da ugrozimo gol protivnika. Prvo je Karović ima sjajnu priliku ali je za malo bio neprecizanJedini pogodak za našu ekipu postigao je Kalanj Nikola ,posle lepe akcije lobovao je golmana.