• God. rođenja:2002.
  • Visina:147cm
  • Težina:40kg
Izveštaj
Naši petlići su u jednom neizvesnom meču protiv ekipe FK Ševca  iz Kusića uspeli na kraju da dodju do još jedne pobede u pionirskoj ligi južnog banata. Iako je rezutlat bio 4:1 ,utakmica je do same završnice bila neizvesna i ne bi bilo ne zasluženo da je i protivnička ekipa slavila na kraju.
  Igrao se 19 min kada sudija dosudio korner za Vršac. Mačar i Ćirka Mateja su odlično izveli akciju iz ugla, Ćirka je centrirao sa ivice 16 m  a Tomaš bio na pravom mestu i glavom postigao pogodak.  do kraja poluvremena Ćirka Andreja je propustio  odličnu priliku da poveća vodjstvo ali nije uspeo da savlada golmana gostiju.Gosti su pred sam kraj prvog dela imali šansu da izjednače ali je Lukić bio na visini zadatka i odličnom intervenciom sprečio siguran pogodak.
Drugo poluvreme mnogo zanimljivije.Gosti dolaze do izjednačenja u 45 min .,napadač gostiju izašao je sam ispred Radakovića koji uspeva da zaustavi snašan šut ali na odbijenu loptu je natračao protivnički igrač i smestio je mrežu. U 60 min Mačar je iskoristio grešku odbrambenog igrača , izašao sam pred golmana i rutinski smestio loptu u mrežu udarcem unutrašnjom stranom stopala.2:1.  U 63 min Bogdanov je prošao po levoj strani , uputio neprecizan šut iako je imao 3 svoja  igrača koji su čekali povratni pas. Ipak u 67 min Bogdanov se upisao u listu strelaca nakon Odlične solo akcije Ćirka Andreje koji je izdržao duel i dodao loptu Bogdanovu koji je pogodio donji desni ugao gola sa 7 m. U nadoknadi Ćirka Andreja postiže lep pogodak za 4:1 .Primio je loptu na sredini kaznenog prostora u okretu prebacio loptu preko protivničkog igrača, djonom je primirio izašao ispred golmana i pogodio levi doni ugao gola.