• Bivši klubovi: /
  • God. rođenja:2003.
  • Visina:139cm
  • Težina:31kg
Na teškom gostovanju u Izbištu naši petlići zabeležili su treću pobedu u prvenstvu. Već u 7 min. sudija je opravdano dosudio kazneni udarac u korist ekipe Vršca nakon igranja rukom Nikolića u svom petercu.Siguran realizator najstrože kazne bio je Lukić Ivan.Vršac je imao inicijativu tokom celog prvog dela , ali ponovo je realizacija bila problem .Ćirka Andreja je imao priliku u 23 min ali je šutirao pored gola . Tejin je dobio lep pas od Jankova , ušao u šesnaesterac i šutirao pravo u golmana.Jankov je imao odličnu priliku u 28 min , lopta je završila pored gola .Domaći igrači su pretili iz kontri i u dva navrata su imali 1 na 1 sa Lukićem koji je oba puta izašao kao pobednik.Ipak , kazana za promašaje stigla je u poslednjem minutu prvog dela.Nikolin je natrčao na odbijenu loptu i preciznim udarcem sa 16 m doneo izjednačenje.U drugom poluvremenu Vršac je nastavio sa napadima što im se isplatilo u 45 min kada se posle prekida Todorović najbolje snašao u petecu i doneo vodjstvo Vršcu od 1:2.Domaći se nisu predavali,pa su 5 min pre kraja došli do izjednačenja.Bobić je neoprezno startovao i oborio domaćeg napadača u svom kaznenom prostoru.Penal za Polet sigurno je izveo Vuletić Miloš, 2:2. I kada su svi očekivali kraj utakmice, Tomaš je povukao  loptu po sredini terena,odličnim pasom "spojio" Todorovica sa golom koji u poslednim sekundama donosi pobedu Vrscu od 2:3.