• Bivši klubovi: /
  • God. rođenja:2002.
  • Visina:163cm
  • Težina:51kg
Po veoma teškom terenu natopljenom vodom , naši pioniri odigrali su uzbudljivu utakmicu protiv danas odlišne ekipe Partizana iz Uljme . Prava drama vidjena je danas na" stadionu pod kulom ".Prvo poluvreme proteklo je bez golova , Jankov je imao dve odlične prilike ali nije se najbolje snašao u oba slučaja i slabo je šutirao.Sikirica je spasao siguran pogodak u 25 min, klizećim startom je u poslednjem trenutku izbio loptu ispred protivničkog napadača.
Drugo poluvreme je bilo mnogo zanimljivije.U 45 min odlična akcija po levoj starni.Tejin je prošao odigrao loptu u 5 m do Mačara koji petom ostavlja do Ćirka Andreje koji dribla golmana gostiju koji ga ruši a sudija pokazuje na penal. Siguran realizator bio je Ćirka Andreja za 1:0. Nakon tog gola gosti su imali odličnu priliku preko Ranića, ali je Lukić u situaciji 1 na 1 izašao kao pobednik. U 53 min sudija je opravdano dosudio indirektan udarac u korist naše ekipe. Ćirka Mateja brzo izvodi prekid , medjutim Tomaš sa 5m pogadja golmana.U 57 min Tejin pravi solo prodor po levoj strani , centrira i pronalazi Stefana Draču koji sa 4 m  šutira glavom pored praznog gola. Ćirka Mateja je u 59 min odlično izveo slobodan udarac ali gostujući igrač je sa gol linije spasao siguran pogodak. Nakon ovih promašaja , usledila je kazna ,u 63 min Ranić se odlično snašao u kaznenom prostoru i lepim udarcem savladao Lukića.
Nije prošao ni ceo minut , Tejin je iskoristio grešku odbrane i odličnim udarcem sa 17 m doveo Vršac u vodjstvo od 2:1. U poslednjem minutu utakmice , Bobić je prvo snažno ušao u duel sa protivničkim napadačem u  svom kaznenom prostoru , uspeo da izbije loptu , ali je u nastavku namerno sapleo gostujućeg napadača i sudija je pokazao na penal. Lukić nije uspeo da odbrani šut Ranića iako mu je malo falilo.