21 Lazarević D. 75"
22 Kečan V. 1" 68"
19 Koruga N.
29 Deliblaćanin D. 45"
       Prvi poraz ove sezone Vrščani su doživeli na gostovanju u Starčevu . Zasluženo je Borac slavio jer su tokom čitavog meča kontrolisali igru i nisu dozvolili našem timu da ozbiljnije ugrozi gol iz igre. To potvrdjuje podatak da su Vrščani tokom čitavog meča uputili tri udarca na gol.
    Već u 3 minutu domaći su poveli nakon kornera . U 18 min Vršac je izjednačio takodje nakon kornera.Timić je izveo prekid , jak vetar je loptu skrenuo ka golu koja pogadja stativu i dobija se pravo na nogu Bajatu koji sa dva metra postiže pogodak. U 36. min kapiten Rankov pravi veliku grešku ,koja je možda i odlučila ovaj meč.Loše je procenio dugu loptu na centru , uspeo je vrhom kopačke da zakači loptu medjutim ona je prošla iza njega što je spremno dočekao Djaković ,iskusni napadač gostiju, koji se spustio u šesnaesterac i milimetarski precizno savladao Donovića. Do kraja poluvremena domaći igrači su postigli još jedan pogodak koji je opravdano poništen zbog ofsajda.
      U drugom delu Vršac je pokušao uvodjenjem Deliblaćanina i Lazarevića da zaigra ofanzivnije ,ali danas jednostavno naši igrači nisu imali svoj dan .Do kraja utakmice Makarun je iskoristio lošu ofsajd zamku Vrščana i lepim lobom postigao gol za konačnih 3:1.