• God. rođenja:2002.
  • Visina:142cm
  • Težina:33kg
Izveštaj
Ubedljiva pobeda FkVršca na gostovanju u Grebencu. Igra je bila izjednačena u prvih 15 minuta , a zatim je posle jednog duela na sredini terena sudija Marinković pokazao crveni karton Tejinu zbog navodnog šutiranja protivničkog igrača .Stiče se utisak da je sudija prestrogo doneo odluku. Ipak naši momci su posle toga zaigrali angažovanije i već u 17 minutu poveli sa 1 nula . gol je Postigao Ćirka _Mateja posle centaršuta Jankova.Do kraja poluvremena bilo je 9:0 U drugom poluvremenu Vranić je postigao het trik  za 5 minuta  . Lukić i Destani su dali sve od sebe da naša mreža ostane netaknuta. Destani Darko je napravio najlepši potez  na utakmici kada je uspeo  da posle sprinta od 30 m spreči siguran gol makazicama na samoj gol liniji.Jankov se istakao golovima (5) dok je Mioško zabeležio 4 asistencije.